Jakým krmení krmite kočičky ??

 • -- bez nadpisu --

  07.12.2017 09:59:37

  PetiMicka napsal(a):

  Granule, vařené kuřecí, zelenina, konzervy, semtam nějaké ryby, kapsičky a v poslední době zkoušíme vločky se zeleninou. Našla jsem to na eshopuhttp://www.baron.cz/kocka/barf-pro-kocky/zeleninove-vlockove-prilohy/i-0 tak jsem pořídila 5kg balík a kočkám to chutná. Pro informaci, mám 3 kočky :-D

 • Brit Care

  27.06.2017 12:03:53

  ruzickovakapusta napsal(a):

  Já nedám dopustit na Brit Care. Dlouho jsme hledali granule, které by byl náš kocour ochoten baštit. Přes zimu skoro nechodí ven, tak dostává variantu pro kastráty a teď je zase venku pořád a hodně tím lítáním venku zhubnul, tak jsme přešli na Brit Care Outdoor. Aspoň, vím, že dostává to, co potřebuje a nejsou tam žádná dochucovadla a zbytečně moc soli, jak tomu mnohdy bývá.. Na přilepšenou dostává kapsičky taky od Britu a zbožňuje je.

 • Vivavita

  23.06.2017 09:58:21

  Hafoman napsal(a):

  Zdravím vespolek, naše Mája žere buď Vivavitu nebo Starvitu z Mountfieldu, oboje pro kastrované kočky. Překvapilo mně teda, že má asi radši Vivavitu z té nižší řady, ale kočky jsou prostě kočky. A k tomu kapsičky, babička jí kupovala Felixe, ale když už beru suché krmivo při nákupu v Mountfieldu (12kg pro psa), tak beru i kapsičky. Donedávna měli taky jen pod značkou Vivavita, ale teď mají takový oranžový Starvita.

 • Optimanova

  30.09.2016 10:13:52

  klarys napsal(a):

  Já dávám své micce Optimanovu, jsou granulky trochu dražší, ale zase na druhou stranu vím, že má vyváženou stravu. A nemusím mít strach, že by měla nějakou střevní potíže nebo alergii.

 • Re: Krmivo pro kočky

  19.06.2016 09:50:16

  Dušan napsal(a):

  Vendulka (18.06.2016 16:43:13) napsal: Granule dávám buď Whiskas nebo Purinu. Vždy jí dám do granulek trochu masa z kapsičky, aby to nebylo tak suché. Ovšem jsou to pro mě docela vysoké náklady, to kupovat pořád, tak jsem našla supr stránku, kde mají hodně žrádla pro kočky za dost levno, takže jí můžu kupovat i různé dobrůtky apod. zdá se být spokojená:)

  "Maso" z "levných" kapsiček, to je opravdu žrádlo. Stačí se podívat na složení a informovat se, čím dnes zodpovědní kočkaři krmí.

 • Krmivo pro kočky

  18.06.2016 16:43:13

  Vendulka napsal(a):

  Granule dávám buď Whiskas nebo Purinu. Vždy jí dám do granulek trochu masa z kapsičky, aby to nebylo tak suché. Ovšem jsou to pro mě docela vysoké náklady, to kupovat pořád, tak jsem našla supr stránku, kde mají hodně žrádla pro kočky za dost levno, takže jí můžu kupovat i různé dobrůtky apod. zdá se být spokojená:)

 • Re: Re: Purina ONE

  09.12.2015 20:50:24

  Dušan napsal(a):

  Klára Franková (09.12.2015 14:34:21) napsal: Krmivo pro Vaše kočičky!
  Značka Purina je opravdu skvělá, přesvědčila jsem se o tom až, když se mému kocourkovi vyskytla alergie na granule. První kocourek začal zvracet po granulích Whiskass, druhému se dělal otok z jiných granulích. Začali jsme mu tedy dávat značku Purina a alergie se nikdy nevyskytla. Od Puriny není pouze Purina One, ale také Friskies, Felix...Mohu jen doporučit!

  Hmm, a co ona výtečně stravitelná pšenice, kukuřice, lepek, sója a jen ?? procent "masa" v tomto báječném krmivu pro výhradní masožravce?

 • Re: Purina ONE

  09.12.2015 14:34:21

  Klára Franková napsal(a):

  Krmivo pro Vaše kočičky!
  Značka Purina je opravdu skvělá, přesvědčila jsem se o tom až, když se mému kocourkovi vyskytla alergie na granule. První kocourek začal zvracet po granulích Whiskass, druhému se dělal otok z jiných granulích. Začali jsme mu tedy dávat značku Purina a alergie se nikdy nevyskytla. Od Puriny není pouze Purina One, ale také Friskies, Felix...Mohu jen doporučit!

 • Purina ONE

  16.11.2015 20:59:05

  Eva Krouželková napsal(a):

  Ahoj od začátku krmíme kočičku Purina ONE a je fit a má super srst! Vřele doporučuji toto krmivo. Evča

 • Re: Jakým krmení krmite kočičky ??

  19.06.2015 15:10:47

  Misha napsal(a):

  Alex.Hykaru (04.04.2015 13:56:48) napsal: Ahoj já mám dvě kočičky holky Shirley a Pavlinka jsou doma jen bytě a mají pestrou stravu .Co tím myslim pestrou stravu dáváme jim granule,konzervi,vařené maso z zeleninou,pochoutky masové kapsičky a sírovéhovězíkůře cečerstvé z obchodu a taky ryby.Holky obě mám po sterilizaci.:-)

  máme dvě čičiny a jednoho malýho kocourka, čičiny jsouz kastrované , prcka to teprve čeká;-) Krmím převážně syrovým masek,celodenně mají k dispozici granule,ale těm moc nedají:-) Sem tam dostanou pribiňáka, vajíčko, zakysanku...

 • Jakým krmení krmite kočičky ??

  04.04.2015 13:56:48

  napsal(a):

  Ahoj já mám dvě kočičky holky Shirley a Pavlinka jsou doma jen bytě a mají pestrou stravu .Co tím myslim pestrou stravu dáváme jim granule,konzervi,vařené maso z zeleninou,pochoutky masové kapsičky a sírovéhovězíkůře cečerstvé z obchodu a taky ryby.Holky obě mám po sterilizaci.:-)

Celkem záznamů: 11
|< << >> >|

Dnes má svátek  Amálka, Albert

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.