Diskuzní fórum

Celkem záznamů: 10
|< << >> >|

Naposledy přidané příspěvky

 • Markéta Škardová napsal(a):

  Ahoj,

  1,5 roku bydlím v domě, který je rozdělený na dvě poloviny a máme se sousedy společnou zahradu. Mám 2,5 roku starou kočku, která je zvyklá být venku, tak ji pouštím na zahradu. Vedle naší společné zahrady jsou další dvě, kam kočka utíká. Ven jsem ji dala kočičí záchod. Nyní jsem si pořídila kotě (kočičku), mám ji doma půl roku a jak vidím, jak se doma nudí (je hrozně živá), tak jsem ji vzala na zahradu a tím pádem ji ukázala krásu přírody :-D Jenže ona teď furt řve, že chce ven a je nešťastná, logicky. Takhle, kdybychom měli jen jednu zahradu, tak ji taky pouštím ven, ale už se mi nechce pouštět další kočku, když vím, že poleze i sousedům do zahrady. Vím, že tohle by jim už vadilo. Bohužel se nedá zabránit, ale přelézaly ploty. Jak byste tuhle situaci řešily? Nechci mít kočku zavřenou celej život v baráku, protože mi je jí líto. Chodím s ní sem tam na procházky, ale právě venku blbne s tou starší a obě jsou hrozně spokojený... Děkuju za komentáře :)
 • Kočičí tráva - pěstování

  20.02.2017 08:12:49

  Vlastina napsal(a):

  U kocoura DOMA (06.12.2016 14:29:12) napsal: Pěstujete tu někdo kočičí trávu? My ji zatím vždy jen kupovali, teď bychom se chtěli pustit i do pěstování. Hledáme nějaké tipy, zkušenosti. Uvažujeme, že zkusíme zelený ječmen - tu je podrobný návod:https://www.blendea.cz/zeleny-jecmen-pestovani/ - bude pro kočičky i pro nás.:-) Pěstujete kočičí trávu? A jakou? Máte zkušenosti s tím zeleným ječmenem? Díky!


  Na tom vůbec nic není.Já kupuji vždy na Velikonoce v Penny (jarní osení) je to ječmen setý,když ho zasadíte,do 10ti dnů vyroste a kočky už se pasou.Můj kocour ho vyloženě miluje.Když začne schnout,ihned sázím další a zase má čerstvý.Moje druhá kočka zase miluje šáchor,to je trvalka,ale přes zimu mi nějak nejde,včera jsem jí koupila nový a to bylo radosti:-)Někdy mám pocit,že mám doma krávy a ne kočky jak se pasou:-)Jinak od jara do podzimu mají k dispozici čerstvou šantu kočičí v květináči a přes zimu jí mají rády sušenou...Jinak mi na balkoně pravidelně ujídají kopr a další bylinky,které jim určitě neublíží.Asi jim to pomáhá na trávení;-)
 • Jaké plemeno pro alergika????

  20.02.2017 08:07:21

  Vlastina napsal(a):

  Kačaba Svobodojc (07.12.2016 08:39:38) napsal: Dobrý den, vím že neexistuje plemeno pro alergika, ale apelují na Vás? Alergici máte kočku? Jakou, jaká vám nezpůsobuje kýchání a záchvat kašle...O milovanou kočku jsem přišla, tak jsem si ze zoufalství pořídila pejska...bišonka protože přítel je hrozný alergik..ale kočka mi i přes to strašně chybí...Nemůžu si pomoct. Můžete poradit? Děkuji K.

  Plemeno pro alergika neexistuje.Alergik je alergický na kočičí sliny a když se olizuje a otírá,je to všude.Být vámi,nechám si udělat přímo test na alergologii na kočky,a uvidíte.Já jsem si myslela,že jsem taky alergická na kočky a po dvou negativních testech jsem si postupně pořídila dvě kočky:-)Už je mám 8 let a v pohodě:-)
Celkem záznamů: 3
|< << >> >|

Dnes má svátek  Norbert, Nunýk

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.