Diskuzní fórum

Celkem záznamů: 10
|< << >> >|

Naposledy přidané příspěvky

 • Začlenění

  16.08.2017 10:05:43

  Petr napsal(a):

  Dobrý den, prosím o radu. Mám doma 4. měsíční kotě(kočičku), které se začalo nudit , tak jsem jí pořídil malou 2.měsíční kamarádku. To starší kotě tu malou hrozně šikanuje a doráží na ní. Vůbec to nevypadá dobře. Už to jsou 3 dny co jsou spolu a stále to není dobré. To starší kotě je prostě neústupné. Díky za radu. Každá má svojí misku, pelíšek i záchod.
 • Kde je pravda a informace?!

  15.08.2017 19:30:40

  Zdeněk napsal(a):

  Vážení admini (pane Libore),
  chci se dotázat touto oficiální cestou na jasnou a konečnou odpověď pro všechny uživatele tohoto portálu. A to bez jakýchkoli vytáček a úhybných manévrů ze strany nových majitelů:

  1. Je pravdou že v srpnu rozjedete nový web (tedy data chcete přenést na nový servr), tak jak jste mi psal do emailu?! Dnes je polovina srpna a nic?! Takže jak?

  2. Koupil jsem si v prosinci 2016, 5000 bodů za účelem nakoupení dárku pro svého kočičáka (Lumpíka), což jsem nestihl a v lednu 2017 již byl tento web v rukách nových majitelů (tedy nás prodali bez našeho věšdomí)! Nový majitel však zrušil možnost tyto body využít za původním účelem - tedy nakoupením dárečků z původní nabídky (což se dá nazvat i jako podvod,že?!)a nenabídl ani po 7 měsících jinou alternativu!
  ...Takže jak to bude tedy s body koupenými za tyto peníze (mám zato že by se tedy měli vrátit nebo nabídnout jinou alternativu těmto lidem), popřípadě nač je tedy systém bodů?!

  3. Začne konmečně admin komunikovat s uživateli a odpovídat na emaily a dotazy. Nebo se stal tento web pouze dobrým bysnisem na reklamu a na uživatele se "kašle"?! Co tak občas informovat a né jen se opakovat a mlžit!

  Dáte nám tedy již konečně pravdivé informace a něco čeho se lze chytit (datum a pod...)...

  S pozdravem Zdeněk
 • Už si nevím rady

  08.08.2017 09:36:21

  Dodoch napsal(a):

  Kočičku máme jeden rok a tak si nedovoluji radit. Doma máme dva pejsky a kastrovanou kočičku Cecilku. Protože bydlíme v paneláku a máme balkon, upravili jsme balkon pro ni jako možný výběh. Myslím že je spokojená ale přes to, chce chodit na schodiště, kde je balkon na kterém se zdržují holuby. Když nezamkneme otevře si sama dveře. Takže aby dala pokoj, vezmu ji na chvilku a pak tradá domů. Píši jenom to, že v sousedství venčí kocourka každý večer jako pejska a nikomu to už není divné. Koupil jsem pro ni vodítko ale jakmile vyjdeme ven, bojí se, plazí přikrčená k zemi a utíká do bezpečí domu. Přeji hodně štěstí a trpělivosti. Snad se to poddá věkem:D
Celkem záznamů: 3
|< << >> >|

Dnes má svátek  Belinda, Joy

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.