Výživa a krmení koček

 • Má kočka pít mléko?

  Úterý, 25. listopad, 2008
  Chutná vaší kočičce mléko? Samozřejmě že ano, každá kočka má mlíčko ráda a je šťastná, když jí její pán čas od času mističku mlíčka dopřeje. Je ale v pořádku, když po jeho požití trpí průjmem? Odpověď zní ne, v pořádku to rozhodně není, chyba však není ve vaší kočičce. V čem tedy?
 • Kočka - přirozený masožravec

  Středa, 24. září, 2008
  Tak jsme si právě přivedli domů kočku. Zařídili jsme jí pelíšek, záchod a necháváme ji seznámit se s novým prostředím. Důležitým faktorem, který řešíme hned po příchodu domů je strava, krmení a s tím spojené návyky kočky. Kočky jsou přirození masožravci. V přírodě jejich jídelníček tvoří téměř výhradně maso, obsahuje totiž aminokyseliny a další živiny, které kočka nezbytně potřebuje a dokáže je přijmout pouze v bílkovinách.
 • Jak a čím krmit kočku?

  Pondělí, 28. červenec, 2008
  Jak mám nakrmit svého kočičího mazlíčka? To je asi jedna z prvních a také nejdůležitějších otázek, která Vás bude trápit, až si domů přineste koťátko. Od stravy se totiž odvíjí spousta jiných věcí. Zdraví a spokojenost Vaší kočky, její aktivita, temperament, růst a mnoho dalšího.
Celkem záznamů: 43
|< << 12345 >> >|

Dnes má svátek  Dolores, Tiggy

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.