Vychytávky pro kočky

Úterý, 4. duben 2017

Vše co se dalo, již bylo vymyšleno. A nebo ne? Přinášíme výčet nejnovějších tipů, vynálezů a patentů, které jednoznačně pro svou kočku musíte mít!

Důstojná toaleta

Umí vaše kočka chodit na lidské wc? Pak jste možná mnohdy zalitovali, že nedokáže také spláchnout a její drápky často poškrábou prkénko. Máme řešení! Kočičí kutilové přišli s novinkou  toaleta pro kočky. Ale není to ledajaká toaleta – když kočka dokoná potřebu, fotobuňka uvolní kapalinu ze zásobníku a spláchne do úložníku, který jednou za den jednoduše vynesete spláchnout a umyjete. A jako pochvalu za snažení z boku zásobníku vypadne granulka z malého rezervoáru na granulky. Dokonalá elegance!

 

Vivaldi pro kočku

Máte-li z něčeho strach či na to trpíte alergií, postavte se tomu čelem! Tak jako David Teie z Ameriky, který je na kočky silně alergický – přesto ho to neodradilo od toho, aby jim neskládal hudbu! Přišel totiž na to,  že na poslech klasické skladby od Bacha, posazené o tři oktávy výše a s prvky kočičích dorozumívacích rytmů a intonací, reaguje až 77% koček blaženě! Kočky s nervózním tikem ulehají pod reproduktor, zasněně poslouchají, jejich smysly se zklidňují. Jak zjistil Teie, každý živočišný tvor má svá specifika (podobně jako to před lety zjistil slavný Plánička) a každému se líbí jinak uzpůsobená hudba. Pro kočky se letos Teie chystá vydat CD se sbírkou relaxační hudby

vychytávky pro kocici2.jpg

 

Je libo puding?

Žrát pouze myši a masové kapsičky je dnes pro kočky pod úroveň. Správná kočka na úrovni jí puding! Na trh jej uvedla firma Gimpet a vypadá trochu jako Jupík pro děti. Otázkou zůstává, v čem je tak prospěšný pro kočky, když jej z 91% tvoří odtučněné mléko a dále rostlinné výrobky a proteiny.

 

Kdo si hraje, nezlobí

I svět kočičích hraček doznal samozřejmě pokroku! Výrobci již k hraní nenabízejí obyčejné balonky a pružinky s peřím. Hitem mezi kočkami jsou teď robo hračky, které ovládá nenápadně jejich majitel, létající robo hračky a nebo hračky, napuštěné mateřskými feromony, které kočkám navozují pocit klidu, míru a pohody. Vy je ještě doma nemáte?

vychytávky pro kočiči.jpg

autor článku: Magdalena Hegerová

Počet přečtení tohoto článku: 3028

Zpět na výpis

 • Re: Vychytávky

  16.09.2017 21:33:21

  MARTIN napsal(a):

  Bábina (13.04.2017 18:02:37) napsal: Moje kočička má taky ráda klasiku.tedy myslím tím klasickou hudbu .Miluje klavírní koncerty od Čajkovského po Vivaldiho.ale nejmilejší hračka je pro ní,laserové ukazovátko.Večer ví,že nastal čas her.Sedne si ke skříni a čeká.Já se usadím a ona už pozoruje,jestli ukazovátko beru.Jen vidí že ho mám v ruce.Připravit,ke startu a jedem.Proběhá celý byt,jak jí ukazovátko vede.A za odměnu jí pak mohu uhoněnou a unavenou ,hladit.

  :) Taky jsem si pořídil laserové ukazovátko dokonce se světelnou podobou myši, ale ta moje vychytralá potvůrka místo aby chytala světelnou myš, startuje po mé ruce držící ukazovátko.

 • Voliery

  13.04.2017 22:28:09

  Kočičí ráj napsal(a):

  Skvělý článek! Jednou z dalších vychytávek můžou být i voliery pro kočky s možnosti propojení s domem kocicim tunelem viz www.kocici-raj.cz 8-) :-)

 • Vychytávky

  13.04.2017 18:02:37

  Bábina napsal(a):

  Moje kočička má taky ráda klasiku.tedy myslím tím klasickou hudbu .Miluje klavírní koncerty od Čajkovského po Vivaldiho.ale nejmilejší hračka je pro ní,laserové ukazovátko.Večer ví,že nastal čas her.Sedne si ke skříni a čeká.Já se usadím a ona už pozoruje,jestli ukazovátko beru.Jen vidí že ho mám v ruce.Připravit,ke startu a jedem.Proběhá celý byt,jak jí ukazovátko vede.A za odměnu jí pak mohu uhoněnou a unavenou ,hladit.

Celkem záznamů: 3
|< << >> >|

Dnes má svátek  Enya,

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.