Kočičí kavárna

Sobota, 1. duben 2017

Máte rádi společné chvilky s kočičími příteli? Nevadí Vám jejich přítomnost u vychutnávání pokrmů a nápojů? Tak právě Vám chceme představit kočičí kavárnu Pelíšek, která je v Brně….

Co je kočičí kavárna?

Kavárna, kterou Vám chceme představit a uvést o ni pár informací, má název Pelíšek a je lokalizována v Brně v ulici třída Kpt. Jaroše. Je poměrně v zapadlé uličce, kde jí zrovna nevidíte na první pohled, ale pro nadšence těchto mazlíků není problém vypátrat její místo. Kavárna je první svého druhu, její funkcí je, že zde můžete umisťovat kočky a následně jiný člověk si jej může adoptovat.

kočka pelšek.jpg

Nabídka kavárny…

Zákazník si pochutná na skvělé domácí limonádě, výběrové kávě či skvělých dezertech, které má kavárna v nabídce. Když člověk usedne, jako by se zastavil čas. Kočičí hračky jsou všude kolem Vás a Vy máte problém odtrhnout oči od micek, které na nich dovádí, k tomu hraje krásná hudba, která tuto atmosféru zvýrazní ještě více. Dalším plusem tohoto podniku je velmi příjemná obsluha, která je pozorná a neustále úsměvavá.

Aktuální počet koček v Pelíšku…

Nyní v kavárně je umístěno pro adopci šest koček, které čekají na lásku, kterou jim dá budoucí páníček, ale i tak nezahálí a láskyplně se mazlí a dovádí s hosty, kteří zavítají do kavárny. Doufáme, že někdo z Vás si micku z této krásné a příjemné kavárny adoptuje a přijme ho jako kamaráda na společné chvilky.

 

 

kavarnakocky.jpg

autor článku: Redakce Hafici.cz

Počet přečtení tohoto článku: 1366

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Denny, Čoudík

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.