Hlídání mazlíčků a slevový voucher v článku

Čtvrtek, 4. květen 2017

Chodíte brzy do práce a nestíháte mazlíčka vyvenčit či si s ním láskyplně pohrát? Nechcete aby byl smutný a strádal přítomnost, jste dlouho v práci a bojíte se, že by váš mazlík nevydržel doma, než přijdete z práce domů? Chcete jet na dovolenou, ale nemáte hlídání a pejsci do hotelu nesmí? Tak právě pro Vás spustily hlídačky nový projekt – hlídání mazlíčků…

Činnosti Hlídaček mazlíčků…

Na Vás je jaké slečně svěříte svého mazlíčka. Slečnu, která Vám padne nejlépe do oka můžete kontaktovat a domluvit se s ní na spolupráci. Každá Hlídačka vyslechne vaše prosby a touhy, které chcete, aby vykonala pro vašeho mazlíčka, bude se Vám snažit vyjít co nejvíce vstříc. Milují vaši pejsci procházky? Není problém, děvčata ho vezmou na túru, aby Vám mazlíka unavili a nestrádal na pohybové aktivitě. Pokud váš mazlík není milovník dlouhých procházek a má rád spíše povalování v pelíšku, tak se nabízí např. i varianta, že zavítají k Vám domů a s vašim pejskem si rády pohrají.

hhhhhhhhhhhhhhhf.jpg

Co když na rychlo musím odjet a není nic naplánováno a dohodnuto s Hlídačkou?...

Záleží na vaši domluvě s konkrétními hlídačkami, buď se nabízí možnost mazlíčka mít doma a slečna bude k Vám docházet domů a starat se o něj, a nebo po vašem souhlasu může váš mazlíček zůstat u ní doma do doby, kdy je potřeba. Samozřejmě vše závisí na vaši individuální domluvě s konkrétní hlídačkou.

Pokud Vás nabídka oslovila – tak už jen stačí kliknout na odkaze http://bit.ly/2p3PGMG a zaregistrovat se, v případě potřeby můžete podat inzerát nebo si s aktivním členstvím kontaktovat slečnu, která splňuje vaše požadavky a byla by nejlepším společníkem pro vašeho mazlíčka.

 

Pro čtenáře webu Hafici.cz se nabízí uplatnění voucheru – sleva na členství, akce platí do konce května 2017, tak neváhejte a staňte se členem.

micinyccc.PNG

Najít HLÍDAČKU pro Vás můžete ZDE a nezapomeňte uplatnit slevový voucher s kódem: HAFICI2017

autor článku: Redakce Hafici.cz

Počet přečtení tohoto článku: 2205

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Enya,

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.