Valentýn, lásky čas i pro kočky

Pátek, 12. únor 2016

Milujete svoji kočku? A říkáte jí to dost často? Jestli ne, je nejvyšší čas to napravit. Přichází Valentýn, lásky čas!

Mazlit se, mazlit se, mazlit se!

Nejdůležitějším stavebním kamenem v pyramidě štěstí pro vaši kočku je pokud možno co nejvíce tulení a mazlení. Když se dostatečně nevynasnažíte, zařídí si to vaše kočka sama. Jak to přesně nedělat naleznete zde:

Dárky pro kočku z lásky

Také svou lásku můžete vyjádřit věcnými dary. Ačkoliv takové škrabadlo nebo nový záchodek by mohl být pro kočku vrcholem štěstí, bohatě jí postačí taška plná dobrůtek. Buď můžete nějaké koupit, nebo doma sami vyrobit. Akorát kytka růží kočku v tomhle případě výjimečně nepotěší...

 

Když nevíte co by...

Kočičí domov Sluníčko pořádá každoročně umisťovací výstavu koček, obvykle však koncem ledna. Letošní ročník byl již třetím konaným v pořadí a měl velký úspěch! Pro kočičku si však samozřejmě můžete přijít do útulku kdykoliv, netřeba čekat na Valentýna!

 

Ideální Valentýn

Zkrátka a dobře, nejlépe se zeptejte svojí kočky, jak by si představovala Valentýnskou večeři a následný program. Určitě bude sdílná více, než dost. A kdyby zrovna nebyla doma, nelamte si s tím hlavu. Ona vám to vynahradí jindy, koneckonců, asi má někde rande, což jí nemůžete mít za zlé!

autor článku: Magdalena Hegerová

Počet přečtení tohoto článku: 1749

Zpět na výpis

  • -- bez nadpisu --

    15.02.2016 10:26:23

    Bábina napsal(a):

    Ani na Valentýna ,svojí kočku k mazlení nijak nenutím.Máme zaběhané a ustálené ritualy.A pokud nejdou dodržet,tak si Natty sama o mazlení řekne.Prostě ,kočka je osobnost a tak je jí nutno brát.Taky pokaždé i vy,na mazlení ,náladu nemáte.A s kočkou je to stejné.

Celkem záznamů: 1
|< << >> >|

Dnes má svátek  Máša, Mušu

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.