VIDEO: Proč jsou kočky v karate lepší než Bruce Lee?

Úterý, 6. září 2016

Je to každodenní boj. Je to zákon přežití a bytí. Je to základ každého kotěte. Naučit se dostatečně bojové umění. Karate, Judo nebo Musado. Co z toho ovládáte vy? Vaše kočka ovládá vše!

Co má kočka společného s Brucem Lee?

Bruce Lee se původně narodil v roce 1967, což vaše kočka pochopitelně ne. Nicméně pocházel z pěti sourozenců, což mohla i vaše kočka. Také se od kočkovitých šelem učil stylu bojového umění. Tím asi podobnost končí. Zemřel v třiatřiceti letech, zanechal po sobě dvě děti a několik filmů. V čem je vaše kočka lepší?

 

Proč je kočka lepší?

Kočky jsou pružnější, odvážnější, bez zábran. Jsou to rození boxeři a skrývají v sobě několikero mistrů bojových umění najednou. Dokážou zahnat i medvěda, jsou lepší hlídači než psi a dovedou se dostat všude, kam se může dostat i zloděj!

 

Zkrátka kočky ovládají lépe box, karate i osobní pružnost a hygienu.

 

Jen jednoho se k smrti bojí a nikdy je s tím nesmíte stresovat! A to jsou okurky! Neklaďte vaší kočce pod nohy okurky! A podpořte její bojové umění.

autor článku: Magdalena Hegerová

Počet přečtení tohoto článku: 2500

Zpět na výpis

  • -- bez nadpisu --

    09.09.2016 10:30:04

    Dušan napsal(a):

    :-DD zkusil jsem, ale žádný z mých kočičáků se okurky vůbec nelekl :( :-)

Celkem záznamů: 1
|< << >> >|

Dnes má svátek  Darina, Lynx

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.