Jak na Nový rok, tak po celý rok! I u koček.

Čtvrtek, 31. prosinec 2015

A tak tu máme opět po roce oslavy nového roku. Díkybohu jsou již Vánoce za námi, dárky byly rozbaleny a všichni jsme to bez větších úhon přežili. Teď nadchází to pikantní – Silvestr. Má vaše kočka předsevzetí?

Co se musí na Nový rok?

Samozřejmě, že pořekadlo „Jak na Nový rok tak po celý rok“ stoprocentně platí! Proto byste si měli pro tento den sepsat seznam všeho, co musíte udělat – drbat svou kočku alespoň hodinu denně, hodinu denně si s ní hrát, servírovat na večeři to nejlibovější maso, ani jednou na ni nezanadávat a pokud ano, odložit za každou nadávku pětikorunu do prasátka na kočičí hračky. Dále je důležité zajistit doma hodně teplé topení, nekřičet na svou kočku a nevyčítat podestýlku rozházenou kolem záchodku. Poděkujte v tento den vesmíru za to, že máte tak úžasnou kočku, že je tak hodná a pozorná a dovoluje vám nechat ji drbat! Buďte co nejvděčnější za svou bezva parťačku či parťáka a jeho přízeň!

 

Nesahejte kočkám na párky!

Pokud možno vyhněte se v tento den kartáčování a jiným kosmetickým úpravám, tohle vaší kočce po celý rok opravdu chybět nebude! Také se nesmí hovořit o tom, má-li trochu nadváhu, křivé ucho nebo křivou packu!

 

A jak to vidí kočky?

Zeptejte se svojí kočky, co by vám do nového roku chtěla říct! „Drahý páníčku, už nechci nikdy jíst ty nechutné masové blafy. Ráda bych, abys nenadával na mou snahu zahrabat, co jsem stvořila. Občas to smrdí, občas jsem hlučná a vytrvalá, ale snažím se! Kytky opravdu nesnáším, prosím nepotírej mou snahu ten vydřidušský druh vymítit. Občas tě poškrábu na důkaz lásky. Občas ti poškrábu nábytek, abys věděl, že mé škrabadlo se mi už nelíbí. Ale pořád tě mám moc ráda a vždy budu mít! S láskou, tvá kočka.“

autor článku: Magdalena Hegerová

Počet přečtení tohoto článku: 1510

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Darina, Lynx

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.