Čím se zdobí milovníci koček?

Neděle, 26. únor 2017

Kočky na světelných vypínačích, kočky na hrnečcích, kočky na polštářích. Kočky všude. Správný kočičář má kočky zkrátka všude. Přinášíme tipy na šperky, které oceníte vy i vaše kočka!

Klasika k nezaplacení

Stříbro nebo zlato jednoznačně nezklamou. Kromě klasických přívěšků z drahých kovů se vyrábí například i prsteny, které vypadají jako kočka, omotaná kolem vašeho prstu, což je trendem poslední doby, k sehnání především na webových stránkách, objednávajících své zboží z Číny. Při troše zapátrání na internetu naleznete stovky i tisíce nejrůznějších podob a vyobrazení koček. Cenově se při koupi například stříbra vejdete do 500Kč, pokud si i připlatíte, existují obchody, kde vám vyrobí kočku dle fotky, na přání.

 

Typický kočičář?

Například v Americe je kočka neoblíbenějším mazlíčkem, předčila dokonce i psí zastupitele. Každá třetí americká domácnost dle statistik vlastní kočku. Američtí vědci (aneb jejich starosti bychom také chtěli mít za pracovní náplň) sestavili tedy i žebříček typického kočičáře – typický milovník koček nejenže miluje kočky, ale částečně se své kočce i podobá. Polovina majitelů koček se vyznačuje nošením nejraději volně vlajících účesů nebo jen maximálně jednoduše sepnutými vlasy, bez výrazného líčení a nejčastěji v pohodlném a funkčním oblečení. Téměř každý kočičář má na ruce nějaký prsten. A na krku řetízek. Těžko ale říci, zda se do těchto statistik počítají i mužští příslušníci skupiny „kočičářů.“ U těch vede nejvíce tetování.

 

Šperky z ptáků

Úplně největší radost své kočce uděláte pořízením šperků z ptačího peří. I tyto se dnes stále s větší oblibou tlačí do popředí. (Ročně kočky na světě zahubí 3,7 miliardy ptáků a hrozí, že ročně vymřou kvůli kočkám tři ptačí druhy, takže kočky ptačí peří skutečně potěší!). Ptáci k těmto výrobkům poskytují peří zcela dobrovolně v době, kdy přepeřují a zvládnete si je jistě vyrobit i doma! Čelenky do vlasů s koženkovými šňůrkami s peřím na konci je nejjednodušší návod, ti šikovnější zvládnou například i náušnice. Vaše kočka bude nadšená a bude je chtít také! A kde všude máte kočku vy?

autor článku: Magdalena Hegerová

Počet přečtení tohoto článku: 1325

Zpět na výpis

 • Kočky, kam se podíváš!

  03.03.2017 18:25:11

  Renča z Brna napsal(a):

  Magnetky na lednici, samolepky na okně, skle kredence, zrcadle, kabelky, deštník, nákupní taška, několik dalších tašek, trička, sodní prádlo, ponožky, svetr, šátek, náramek, náušnice, prstýnky, přívěsky, náhrdelník vlastní výroby, zimní vlastnoručně upletená čepice, hrníčky, figurky, skleničky, obrázky, květináče, povlečení, prostírání, předložky v koupelně... A určitě jsem na něco zapomněla! Nepočítám koláže z Mičulčiných fotek vlastní výroby, její fotky v rámečcích, taky fotky koček kamarádek... Prostě KOČKY, KAM SE PODÍVÁŠ! Akorát ty peříčkové náušnice, ty teda nemám a ani mít nrmůžu! Každá "micimutr" ví, že by přišla o uši, kdyby si peříčkové naušnice nasadila...

 • Kde mám kočky?

  03.03.2017 18:04:41

  Bábina napsal(a):

  Mimo té živé,mám plnou polici a ještě kousek,kočičích figurek,dále na zrcadle mám dvě,6 magnetek na lednici,a dvě tašky ,jednu velkou nákupní a jednu na rameno.Tam jsou kočky dvě.Prostě kočky kam se podíváte a to nepíšu o fotkách v polici mé kočičky Natty.

Celkem záznamů: 2
|< << >> >|

Dnes má svátek  Číča, Čenda

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.