Ostatní články

 • Profesionální hlídání koček v Česku

  Pondělí, 14. září, 2015
  Chovatelé koček často řeší, kdo se jim postará o kočku během dovolené. Mnozí z nich nevědí, že v Česku existuje služba zvaná catsitting, kde profesionální kočičí chůva dochází přímo k nim do domácnosti a obstarává jejich čtyřnohému miláčkovi veškeré potřeby. Nabízíme vám proto krátký rozhovor se zakladatelem první české catsittingové agentury Catsit.cz Tiborem Foltinským.
 • Umisťovací výstava koťátek a koček Karlštejn

  Pátek, 31. červenec, 2015
  Občanské sdružení na ochranu zvířat Podbrdsko Vás srdečně zve na Umísťovací výstavu opuštěných koťat a koček v Muzeu betlémů v Karlštejně. Výstava se koná v sobotu a v neděli 29. a 30. srpna 2015.
 • Kočičí kavárny a jak to v nich chodí

  Pondělí, 22. červen, 2015
  Jste milovníci koček, nebo je vám jen smutno a rádi byste se dostali mezi lidi a pomazlili se s přítulným zvířetem? Zkuste navštívit některou z kočičích kaváren v Praze.
 • Umisťovací výstava koček Karlštejn

  Středa, 3. červen, 2015
  Občanské sdružení na ochranu zvířat Podbrdsko ve spolupráci s Občanským sdružením na ochranu zvířat Chlupáči v nouzi Vás srdečně zve na Umisťovací výstavu opuštěných koček.
 • Chovatelská stanice Beyrouth: Jak se krmí šampioni

  Pondělí, 1. červen, 2015
  V naší chovatelské stanici Beyrouth chováme Mainské mývalí kočky více než 13 let. Za tuto dobu se nám podařilo vybudovat jednu z nejúspěšnějších chovatelských stanic mainských mývalích koček nejen v České republice, ale také celosvětově. Naše kočky a odchovy vítězí na stovkách výstav. Chovatelé se nás často ptají, jak jsme docílili u našich koček tak skvělé kondice.
 • Jak v záhonech nenalézat kočičí výkaly

  Neděle, 10. květen, 2015
  Kočičí trus je stejně jako kterýkoli jiný výborným hnojivem. Květiny i zelenina jeho přítomnost u svých kořenů jistě vítají. Méně již však tyto vykopané poklady potěší lidského zahradníka. Jak ale kočkám zabránit, aby se chodily vyprazdňovat tam, kam nemají? To se dozvíte v dnešním článku.
 • Nosí kočka smůlu? A co teprve drápek z ní!

  Pondělí, 27. duben, 2015
  Vezmi kočičí dráp, špetku rybích šupin, zalij to odvarem z pelyňku a nech měsíc na sedmém schodě ve sklepě. Recept na štěstí je tady! Ale pozor - černá kočka nosí smůlu, co teprve drápek z ní? Každá čarodějnice ví, jak je kočka důležitá a že bez ní se žádné kouzlo nepodaří.
 • Když jaro klepe na kočičí dveře

  Sobota, 21. březen, 2015
  Řada z vás určitě zaregistrovala, že přibývá dnů, které signalizují příchod jara. Po ránu je slyšet ptačí zpěv, slunce svítí, dny se postupně prodlužují a venkovní teplota stoupá. To je ten správný signál, na který čekají také naše kočky a kocouři. Zatímco zima pro ně byla relativně klidným obdobím mnohdy bez výraznější akce, s příchodem jara se v kočkách začínají probouzet zvířecí instinkty a jejich život začíná znovu nabírat na obrátkách.
 • Z deníku výstavního kocoura

  Pátek, 23. leden, 2015
  Co zajímavého může potkat znuděného výstavního kocoura? Jen mrkejte!
 • Vyberte správné krmivo pro kočky a ušetřete

  Pondělí, 24. listopad, 2014
  Jestliže máte doma kočky, určitě moc dobře víte, že tito tvorové jsou, alespoň pokud jde o potravu, velice vybíraví. Kočce nezachutná jen tak něco, ale musíte se jí s výběrem jídla trefit do noty. Pro dosažení maximální spokojenosti vašeho mazlíčka je proto třeba pečlivě zvážit, čím ho budete krmit. Zvolte si správně a kočička vás bude milovat!
Celkem záznamů: 173

Dnes má svátek  Princezna, Pupík

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.