Ostatní články

 • Kdyby jela kočka na dovolenou....

  Pondělí, 18. červenec, 2016
  Většina domácích koček má dovolenou v podstatě každý den. Z pelíšku k misce, na záchod a zase zpět. Občas prohnat motýla po zahradě, vyprovokovat psa či si něco vyřešit s kočkou od sousedů. Leckdo z nás dvounohých by s ní měnil. Ale i kočky mají svá přání a taky by rády vyjely na dovolenou. A míst, která by rády navštívili, je hned několik.
 • TEST: Znáte řeč těla vaší kočky?

  Sobota, 28. květen, 2016
  Většina kočičářů po nějaké době odkouká domlouvací gesta od své kočky a začne je používat v komunikaci s micinou. Proto pak nejsou schopni komunikovat se psy a vznikají dvě odlišné a neslučitelné komunity. Jak jste na tom vy? Otestujte se!
 • Doon‘t Panic – aplikace, která vám pomůže najít ztracené věci

  Úterý, 17. květen, 2016
  Světem se šíří relativně nová aplikace. Jmenuje se Doon‘t Panic a pomáhá lidem na celé planetě najít ztracené věci, blízké osoby nebo zatoulané domácí mazlíčky. A ještě má pár funkcí navíc. Jak taková aplikace funguje a co inspirovalo její autorku k vytvoření takového mobilního pomocníka? Dozvíte se v následujících řádcích.
 • TEST: Jak se vyznáte v kočičích plemenech?

  Čtvrtek, 12. květen, 2016
  „A tak volám na měsíc, ať je koček ještě víc“! Kolik je vlastně na světě kočičích plemen? Každá je rozhodně originál a určitě i ta vaše mourovatá micina, teď zrovna někde na toulkách divočinou, patří pod nějaké vznešené kočičí plemeno. Jak se vyznáte v kočičích plemenných zákrutech?
 • Kočka vrytá pod kůži

  Pondělí, 28. březen, 2016
  Tetování je zvyk starý jako lidstvo samo, ačkoliv dříve jeho původní význam tkvěl v obřadnosti a hierarchické hodnosti. Dnes je vnímáno spíše jako módní doplněk, který někteří chápou víceméně plošně jako druhé oblečení na kůži. Inu proti gustu žádný dešputát. A pokud máte dost odvahy, není lepší způsob jak vyjádřit svou lásku ke kočkám!
 • Velikonoční kočičí vzpoura – jak to vidí kočka

  Čtvrtek, 24. březen, 2016
  Na počátku bylo jaro a oslavy jeho příchodu. Pak přišli Židé s oslavou Boha, při které obětovali beránky a jejich krví si natírali zárubně dveří, aby se jejich domu vyhýbalo neštěstí. Pak se k tomu zamíchalo křesťanství a zmrtvýchvstání a Velikonoce dnešní podoby jsou na světě. A pak přišla má kočka.
 • Valentýn, lásky čas i pro kočky

  Pátek, 12. únor, 2016
  Milujete svoji kočku? A říkáte jí to dost často? Jestli ne, je nejvyšší čas to napravit. Přichází Valentýn, lásky čas!
 • Jak na Nový rok, tak po celý rok! I u koček.

  Čtvrtek, 31. prosinec, 2015
  A tak tu máme opět po roce oslavy nového roku. Díkybohu jsou již Vánoce za námi, dárky byly rozbaleny a všichni jsme to bez větších úhon přežili. Teď nadchází to pikantní – Silvestr. Má vaše kočka předsevzetí?
 • Šťastný nový rok, číčo!

  Neděle, 27. prosinec, 2015
  Odpočítávání začalo, nový rok se blíží! Už víte, jak strávíte poslední chvíle starého roku a první okamžiky toho nového? A kde tou dobou bude vaše kočka?
 • Do útulků putuje nadílka 45 tun krmiva

  Pondělí, 14. prosinec, 2015
  Kvalitním krmivem pro psy a kočky se naplní misky 1 872 opuštěným zvířatům ve 28 útulcích. Letošní, 7. ročník kampaně »Pomozte naplnit misky v útulcích« přinesl svěřencům obdarovaných útulků z celé České republiky přibližně půlroční zásobu krmiva Pedigree a Whiskas. V první polovině prosince kamiony postupně rozvezly celkem 45,2 tuny granulí.
Celkem záznamů: 173

Dnes má svátek  Darina, Lynx

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.