Ostatní články

 • Milovník koček a filatelista = nejkrásnější pohledy

  Sobota, 10. prosinec, 2016
  Filatelie je svět poznání a míru. Alespoň tak to praví heslo, které ještě před padesáti lety propagovalo na všech výstavách mírumilovný koníček miliónů lidí. Od těch dob zůstalo minimálně první polovinou heslo pravdivé. Jen těch miliónů sběratelů poněkud ubylo – řady filatelistů řídnou rychleji, než amazonský prales. Nicméně, i v těch nepočetných řadách jsou milovníci koček!
 • Vánoční dárky pro kočky

  Pondělí, 5. prosinec, 2016
  Přemýšlíte, čím obdarovat svou kočku k Vánocům a postupně zjišťujete, že ta vaše rozmazlená chlupatá kulička už všechno má? Je pravda, že mlsky nikdy neomrzí, ale pokud jsou na denním pořádku, není to asi až tak sváteční, jak byste si představovali. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím svou kočku nebo kocoura obdarovat, zkuste číst dál, třeba vám některý z níže uvedených tipů přijde vhod.
 • Jak by vypadal den zvířat po kočičím?

  Neděle, 2. říjen, 2016
  Keře, které by plodily ančovičky, místo květů by na stromech rostly chuchvalce peří, se kterými by se tak skvěle dalo hrát a všechna pískoviště světa by patřila kočkám. Přemýšleli jste někdy, jak by vypadal svět podle kočky? Může se to stát! Přichází Mezinárodní den zvířat!
 • TEST: Kočky slavných VIP osobností

  Středa, 21. září, 2016
  VIP zprávy jsou plné detailů ze života celebrit. Víte ale, kdo všechno ze slavných lidí má či měl kočky? Který spisovatel skákal podle toho, jak jeho kočka mňoukala?
 • VIDEO: Proč jsou kočky v karate lepší než Bruce Lee?

  Úterý, 6. září, 2016
  Je to každodenní boj. Je to zákon přežití a bytí. Je to základ každého kotěte. Naučit se dostatečně bojové umění. Karate, Judo nebo Musado. Co z toho ovládáte vy? Vaše kočka ovládá vše!
 • TEST: Jaká šelma se ve vás skrývá?

  Pátek, 19. srpen, 2016
  Reklama nejmenovaného naukového magnáta uhodila hřebíček na hlavičku a vyrazila na obrazovky s heslem, že když si troufnete na dvojitou čokoládu, probudíte v sobě šelmu. Inu, čokoládě lze jen těžko odolat. Jakouže to šelmu v sobě probudíte? Sčítejte si body a na závěr testu se dozvíte, které kastě patříte!
 • Kdyby jela kočka na dovolenou....

  Pondělí, 18. červenec, 2016
  Většina domácích koček má dovolenou v podstatě každý den. Z pelíšku k misce, na záchod a zase zpět. Občas prohnat motýla po zahradě, vyprovokovat psa či si něco vyřešit s kočkou od sousedů. Leckdo z nás dvounohých by s ní měnil. Ale i kočky mají svá přání a taky by rády vyjely na dovolenou. A míst, která by rády navštívili, je hned několik.
 • TEST: Znáte řeč těla vaší kočky?

  Sobota, 28. květen, 2016
  Většina kočičářů po nějaké době odkouká domlouvací gesta od své kočky a začne je používat v komunikaci s micinou. Proto pak nejsou schopni komunikovat se psy a vznikají dvě odlišné a neslučitelné komunity. Jak jste na tom vy? Otestujte se!
 • Doon‘t Panic – aplikace, která vám pomůže najít ztracené věci

  Úterý, 17. květen, 2016
  Světem se šíří relativně nová aplikace. Jmenuje se Doon‘t Panic a pomáhá lidem na celé planetě najít ztracené věci, blízké osoby nebo zatoulané domácí mazlíčky. A ještě má pár funkcí navíc. Jak taková aplikace funguje a co inspirovalo její autorku k vytvoření takového mobilního pomocníka? Dozvíte se v následujících řádcích.
 • TEST: Jak se vyznáte v kočičích plemenech?

  Čtvrtek, 12. květen, 2016
  „A tak volám na měsíc, ať je koček ještě víc“! Kolik je vlastně na světě kočičích plemen? Každá je rozhodně originál a určitě i ta vaše mourovatá micina, teď zrovna někde na toulkách divočinou, patří pod nějaké vznešené kočičí plemeno. Jak se vyznáte v kočičích plemenných zákrutech?
Celkem záznamů: 169
|< << 12345 >> >|

Dnes má svátek  Diana, Čakar

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.