O kočkách

 • Co s koťátkem, když děti nastoupí do školy?

  Pátek, 28. srpen, 2015
  A je to tady, za chvíli je zpátky školní zvonění a kolotoč vyzvedávání dětí a společných domácích úkolů. Pořídili jste své ratolesti o prázdninách kočičku? A co s ní, když teď všichni vyběhnou z domu? Poradíme vám pár tipů!
 • Specifika chovu mainské mývalí

  Sobota, 22. srpen, 2015
  Gigant mezi kočkami, pro všechny milovníky koček klenot mezi šelmami. Přezdívá se jí „něžný obr“ a původem pochází z Ameriky. Povahou je neobyčejný dobrák, ačkoliv jako všechny kočky má svou hlavu. Mainská mývalí kočka a život s ní.
 • Dárek za vysvědčení - kotě?

  Pondělí, 8. červen, 2015
  Vaše dítě má dostat, nebo už dostalo vysvědčení přesně dle vašich nejlepších představ? A čirou náhodou by si přálo mít nějaké zvířátko? Odměna je jasná. Teď už jen vybrat jaké. Psa ne, s tím se musí chodit na vycházky. Na ptáky jste alergičtí a myší, hmyzu či plazů se štítíte. A vítězem se stává…….KOČKA!
 • Kočičí terapeut

  Pátek, 17. duben, 2015
  Kočky, stejně jako jiná člověku blízká zvířata, jsou naším odrazem. Pokud si myslíte, že jste v pohodě a u vás doma je klid, ale vaše kočka se chová přes míru agresivně nebo naopak bázlivě, asi nebudete mít tak úplně pravdu.
 • Jak si kočka ustele

  Středa, 1. duben, 2015
  Vybrat si to správné místo ke spánku, zvláště, přihlédneme-li k těžké volbě geopatogenních zón, není vůbec jednoduché. Vaše kočka to vůbec nemá snadné. Je proto třeba respektovat všechna místa, která konečně zvolí za vhodná, jako naprosto svaté místo! Přinášíme pár příkladů.
 • Zajímavosti z kočičího světa

  Středa, 11. únor, 2015
  Jestliže milujete kočky, tak se i váš svět značně točí kolem nich. Přinášíme vám několik zajímavostí z života koček. Například - kolik vás může stát 14 let života vaší kočky? V USA to spočítali!
 • Kočky, sex a něžnosti – sedm neobvyklých otázek a otevřených odpovědí

  Pátek, 30. leden, 2015
  Stejně tak jako existují záhady mezi nebem a zemí, objevují se nevysvětlitelné jevy i mezi kočkou a chovatelem. Kočka ví o svém pánu vše. Člověk ví o kočce pouze to, co kočka dovolí… Dnes poodhalíme tajemnou roušku nad některými věcmi kolem kočičí intimity a sexu. Odpovíme na otázky, které by vás možná ani nenapadly anebo byste se na ně zeptat báli.
 • Kočičí podivnosti, které nechápeme

  Sobota, 17. leden, 2015
  Člověk si často myslí, že své kočce zcela rozumí. Jistě si však každý z nás vzpomene na nejednu příhodu, kdy se náš důstojný macek začal chovat zcela nepochopitelně. Raketové běhání po domě, masírování peřiny, hrabání u plné misky či co třeba jejich zvyk otírat se hlavou o cokoli a kohokoli! Pojďme se dnes podívat na důvody, proč se kočky k různým zvláštnostem v chování uchylují.
 • Kočka není vždycky kočka, aneb Co to vlastně kočka je?

  Pátek, 5. prosinec, 2014
  Zdá se vám nadpis nějak zmatený? Jsme přece na kočičím webu, takže kočka je zkrátka kočka! … Anebo že by to tak úplně jasné nebylo…? Nahlédneme-li do Slovníku spisovného jazyka českého, dozvíme se, že kočka je rodu ženského a kromě informací o správném skloňování tohoto slova tu nalezneme i jeho další významy. Pojďme si tedy, milí kočkomilové, rozšířit vědomostní obzory o věci, kterým kočky propůjčily své jméno.
 • Speciální kočičí kavárna v Praze - přijďte posedět

  Pátek, 28. listopad, 2014
  Social Point v Praze je místo, kde můžete potkávat nové lidi, společně se bavit, můžete zde posedět s kočičkou a prostě zajímavě trávit volný čas. Svou návštěvou pomůžete zdejším zvířátkům i dalším kočkám z útulku.
Celkem záznamů: 138

Dnes má svátek  Číča, Čenda

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.