O kočkách

 • Když si kočka vybere sama svůj záchod

  Středa, 14. prosinec, 2016
  My lidé činíme každý den několik rozhodnutí, ať dobrých, nebo špatných. Možnost volby nám poskytuje pocit, že máme kontrolu nad svými vlastními životy. Stejně tak to mají nastavená všechna zvířata včetně koček. A co s kočkou udělá, když si může sama vybrat třeba svůj záchod?
 • Adventní umisťovací výstava opuštěných koček v Praze

  Čtvrtek, 1. prosinec, 2016
  Již tuto sobotu 3. prosince 2016 se v Praze 1 koná umisťovací výstava kočiček, které nemají své páníčky. Udělejte si výlet, třeba i s dětmi, a přijďte podrbat kočičky, pomazlit se a třeba si i nějakou odnesete domů.
 • 9 věcí o kocouřích kulkách

  Sobota, 26. listopad, 2016
  Schválně, co vás k tomuto tématu napadne jako první? Divné téma? A určitě jste těchto devět věcí nikdy nezaznamenali! O co, že ne?
 • Test: Jak barevný je svět kočky?

  Pondělí, 21. listopad, 2016
  Černobílý svět je mrzutý. Naštěstí proto existují barvy a je jich nejmíň milion. Vyznáte se v tom, jak barevně vidí kočka svět, jaké barvy pro ni mají význam a jak je to se zbarvením jednotlivých plemen?
 • Opuštěná zvířata se těší na plné misky

  Pondělí, 10. říjen, 2016
  Za 7 let trvání charitativní kampaně »Pomozte naplnit misky v útulcích« bylo darováno útulkům v ČR přes 285 tun krmiva Pedigree a Whiskas, které uspokojily kompletní půlroční stravovací potřeby 5 782 psů a 4 573 koček v útulcích.
 • Jak podpořit kočičí útulek?

  Úterý, 30. srpen, 2016
  Stěží se najde kočičí útulek, který by se mohl „pochlubit“ tím, že má dlouhodobě nadbytek volných míst. Dvojnásob to platí teď, v létě, kdy je sezóna koťat, a útulky mnohdy doslova praskají ve švech, takže jim nezbývá než vyhlásit stop stav. V této situaci je pochopitelně každá pomoc dobrá. Kočičím útulkům, které fungují na neziskové bázi a jejichž finanční situace je dost často svízelná, můžete pomoct i vy.
 • 10 knih ideálních pro kočkomily

  Pátek, 29. červenec, 2016
  Rozhodli jsme se spojit naši lásku ke kočkám s láskou ke knížkám a vzešel z toho seznam deseti kočičích titulů pro čtenáře všeho druhu i věku.
 • TEST: Mýty a fakta o kočkách

  Sobota, 18. červen, 2016
  Černou kočku známe všichni a nemáme rádi, když nám přeběhne přes cestu. Má ale význam, když přeběhne zleva doprava nebo naopak? A jaký význam měla kočka vlastně v minulosti a starověku? Otestujte se!
 • 5 věcí, které vaše kočka nikdy nepochopí. Ani v novém roce.

  Pondělí, 11. leden, 2016
  Kočky moc dobře vědí, co chtějí. My lidé také, ale občas nás ty šelmy mají prostě víte kde. Jsou hranice, které by ale neměla překračovat žádná kočka. No i když…
 • Specifika chovu plemene kočky Ragdoll

  Sobota, 19. září, 2015
  Možná jste o téhle micině ještě neslyšeli, možná patříte k jejím skalním příznivcům. Stává se stále oblíbenějším domácím mazlíčkem, původem pochází z USA a po mainské mývalí je druhou největší kočkou na světě!
Celkem záznamů: 138
|< << 12345 >> >|

Dnes má svátek  Darina, Lynx

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.