Koťata

 • Kotě jako dárek za vysvědčení?

  Středa, 29. červen, 2016
  Konec školního roku se neodkladně blíží a s ním i oslavy tolik očekávaného (někdy i obávaného) vysvědčení. Přemýšlíte, čím obdarovat a potěšit někoho ze svého okolí a napadlo vás darovat kotě? Pokud jste rodiče, kočku chcete a počítáte s tím, že o ni budete s láskou pečovat 10 a více let a že péče o ní nakonec může připadnout vám, je to určitě dobrý nápad.
 • Když kočka porodí o něco dřív. Předčasný porod.

  Pátek, 24. červen, 2016
  Příchod nového života na svět je malým zázrakem u všech živých tvorů. Ne vždy to ale u vašich miláčků může dopadnout tak, jak jste si to představovali. Může se třeba stát, že je vaše kočka březí, březí a březí a najednou má břicho pryč, přestože ještě nenadešel její čas…
 • Jedno těhotenství a dvoje různě stará koťata? To je superfetace!

  Čtvrtek, 9. červen, 2016
  Mnozí již tento výraz stihli zkomolit na „superfelaci,“ většina přesto neví, co vlastně to slůvko znamená. Může se to stát i vám!
 • Jak se ujistit, že vaše kotě používá kočičí záchod správně

  Úterý, 12. duben, 2016
  Představte si situaci, kdy se mladý pár dohaduje, zda si do nového společného bytu pořídí kočičku nebo pejska. Jedním z argumentů, mluvících pro kočku, by mohl být ten, že se nemusí venčit. Ano, to je sice pravda, ale i s kočičkou si ohledně jejího vyprazdňování můžeme užít hodně legrace. Nemusíme sice nosit po kapsách igelitové pytlíky a sbírat exkrementy z nejrůznějších veřejných míst, zato se nám může stát, že budeme doma potkávat silný zápach kočičí moči. A to doslova všude.
 • Chcete koťátko? Jak ho sehnat?

  Úterý, 5. duben, 2016
  V prvé řadě je třeba si ujasnit, jaké kotě hledáte a co při jeho výběru preferujete. Máte určitou představu, ale nevíte, kam se obrátit? Projděte si nabídky a podmínky chovatelských stanic nebo útulků. Podívejte se i na Facebook, ve veřejných skupinách věnovaných kočkám se chovatelé dělí o zážitky a názory na ten či onen problém. I to vám může být velice prospěšné.
 • Podvodné inzeráty – nekupujte kotě v pytli

  Čtvrtek, 17. březen, 2016
  Poslední dobou se množí nadšení chovatelé, kteří by chtěli nějaké extra kotě a nebojí se zainvestovat. Je však důležité si dát pozor n to, do čeho investujete! Abyste neutratili polovinu výplaty za kotě, které v životě ani neuvidíte!
 • Jak krmit čerstvě přinesené kotě

  Sobota, 6. únor, 2016
  Malé kotě, spalo v botě. A když se probudilo, mělo hlad… Máme doma kotě, právě jsme si jej přinesli. Je roztomilé a my mu podstrkujeme misku s mlékem, v kterém je namočený rohlík. Kotěti evidentně chutná, vždyť všechno snědlo a my můžeme být spokojení – ale..
 • Jak na odčervení kočky

  Sobota, 17. říjen, 2015
  Odčervit kočku není jen tak. Jednak je to hotová věda a jednak si něco takového kočka absolutně nenechá líbit! Máme pro vás pár tipů, co byste měli o odčervování koček vědět.
 • Průvodce pro majitele kotěte

  Pondělí, 25. květen, 2015
  Schyluje se u vás k radostné události, kdy se vaše kočka chystá přivést na svět potomky? Nebo jste se stali čerstvými majiteli koťátka? Pak nejspíše hledáte odpovědi na otázku, jak se o takový přírůstek co nejvhodněji postarat. Právě pro Vás je určeno několik následujících odstavců, ve kterých se dozvíte odpovědi alespoň na ty nejdůležitější otázky.
 • Kocour zakusující koťata – poradíme Vám

  Pondělí, 17. únor, 2014
  Máte doma páreček kočky a kocoura, které jste připustili a pořídili jste si koťata a máte nyní problém se značnou agresivitou kocoura? Přečtěte si několik důvodů, proč to kocour dělá a pár rad, jak tomu zabránit.
Celkem záznamů: 25
|< << 123 >> >|

Dnes má svátek  Princezna, Pupík

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.