Úlovek ..tedy..skoro!

Pondělí, 15. listopad 2010

Ahoj všichni, můj příběh není zrovna příběh v pravém slova smyslu.

 

Spíš bych ho nazval...sitcomem. Bylo nebylo..ale to by byla pohádka,toto je realita! Jednoho dne se moje holka chystala rozmrazovat mrazák v lednici.Nevím proč to dělá,ale..budiž. Vytáhla z něj tři šuplíky,a v dobré víře je přikryla dekou..asi nějaká provokace na můj účet,nebo co??!!! A lednice se jala být rozmražována...no myslím že žádnou normální číču by to nenechalo klidnou. Ani mne ne!!! Šmejdil jsem okolo,tak nenápadně jak se jenom dalo. Praskání tajícího ledu bylo VÍC než zajímavé..ovšem to, co mne praštilo přes čumáček, bylo něco nepopsatelně lepšího..a voňavějšího!!! Táhlo se to právě z těch šuplíků pod dekou!

 

Neváhal jsem a v nestřežené chvíli..kočky přece studené nemusí..ne? zalezl pod tu deku. No kosa...škoda popisovat,ale pytlík s mraženou rybou mi doslova trhal čichadla!!! Tak jsem se jal ten pytlík uklízet někam do bezpečí...toho mého! Holka v domění, že chrupkám v pelíšku se vyděsila co se to děje...jenže poté jsem byl odhalen!!! Já vám ten těžkej pytlík rval do pelíšku jako zběsilej s vidinou chuťovky...a až jsem se divil že holka není proti. A potom jsem přišel na to, že ten tvrdej,studenej šmejd stejně neukousnu..tak jsem to vzdal!!!! Nerad ,ale vzdal.Holka je ale charakter a za tu dřinu s plným pytlíkem jsem rybku dostal..vařenou!!!! Všem kočkám doporučuji..ukrást něco z mrazáku je zbytečná dřina..buďte přítulní a milí..bude to bez námahy!!!!

 

Přidáno: 26 bodů

autor článku: Denda

Počet přečtení tohoto článku: 943

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Dolores, Tiggy

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.