Nezdařená záchrana týrané Klárky

Pondělí, 24. leden 2011

Tento příběh jsem se rozhodla napsat na vzpomínku kočky Klárky.Tuto kočičku jsme s mojí kamarádkou Verčou našli na příměstském táboře.Teď vám napíšu její příběh.S Verčou jsme se domluvily že se přihlásíme na příměstský tábor.Bylo to super ve třetí den jsme měli jít do stáje na Chrámečném,kde je i malá hospoda.

A tak jsme šli s Verčou ke koním.Potom byl oběd v hospodě.Ale po obědě vedoucí rozhodla že máme rozchod.A to jsme našli Klárku.Přišla k nám plná důvěry.A tak jsme se s kamarádkou rozhodli že ji vezmeme.Zeptali jsme se hospodského čí je.A ten řekl že ji tu před pár dny někdo vyhodil a že jí dává žrát ale že ji odveze do útulku.A Verča se ho ptala jestli si ji můžeme vzít a on řekl že ano.Přišlo mi divné že má tolik důvěry protože měla něco s packou a potom co nám řekl hospodský mě to udivovalo ještě víc.A tak jsme vymýšleli plán jak Kláru dostat k nám na ulici.Tak jsme ji chytli a dali do batohu.Vedoucí se divila kde je a myjí řekli že nevíme jenže vtom se Klárka pohnula v batohu byla ještě kotě takže se tam vlezla.Jenže druhá vedoucí řekla že ji máme okamžitě pustit.A tak jsme šli zpět bez Kláry.A navíc jsme dostali puntík a řekla to naším mamkám.Ale nejvíc mě štvalo to že se nám Kláru nepodařilo zachránit a taky to že jsme ji tam nikdy později neviděli.

 

Přidáno 25 bodů.

autor článku: K@čk@

Počet přečtení tohoto článku: 1035

Zpět na výpis

  • jak se vám líbí?(plís)

    08.02.2011 16:08:53

    K@čk@ napsal(a):

    Napište jak se vám tento příběh líbí;-)

Celkem záznamů: 1
|< << >> >|

Dnes má svátek  Max, Mahulena

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.