Naše dřívější kočky - Quido

Úterý, 17. leden 2017

Byla jsem tehdy hrozně malinká. Ale to, jak přišli Kvídečka na svět nikdy nezapomenu. Poprvé jsem jako malá holčička mohla zažít, že naše úžasná kočička Mńauka porodila malé koťátko. Bylo celé bílé s černými flíčky o celém těle. Hned jsme si ho zamilovali. Sedli jsme si na zahradu a dlouho diskutovali, jak micinku pojmenujem.

Nakonec jsme ji pojmenovali Quido. Učili jsme jí samotnou pít z mlíčka a vytvořili jsme si k sobě úžasný vztah. Quidečka pro mě byla velkou hrací kamarádkou. Moc jsme si spolu rozuměli. Pamatuji si, že jsem se po ní hrozně ráda nazývala právě "Quido", protože jsem chtěla být taky taková.

Qudiečka rostla do nebe až se z ní pomalu stávala kočičí slečna. A to byl čas si říct "ahoj" a pustit ji do světa, ať těší i další lidi. Jednou naši vzali Quidu do auta a už se s ní nevrátili. Našla domov o město dál, u sestřiny kamarádky. Trošku jsem ji oplakala, ale nakonec jsem se smířila s tím, že i ona má právo na svůj život.

Moc ráda na ni vzpomínám. Příjde mi to tak dávno.

 

Uděleno: 60 bodů

autor článku: RedBulíci

Počet přečtení tohoto článku: 531

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Márinka, Edgar

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.