Moje narozeniny

Úterý, 8. leden 2013

Mňau neboli ahoj, jmenuji se Adélka a jsem moc milá kočka a budu vám vyprávět příběh o mých narozeninách, jak to všechno proběhlo.

 

 

RÁNO
Probudila jsem se a začalo to jako vždy nejdřív dostane jídlo Markíza, Markíza je fenka setra, pak dostal jídlo Pepa a Pepa je papoušek a pak dostanu já jídlo. Paňulka mi dala jídlo a šla do auta. Markíza měla na sobě podivnou mašli? No, asi jde na nějakou přehlídku, to né, dělam si srandu. Ahoj Markízo, ahoj Adélko a Pepo, kde máte paňulka? Řekla Monika, když přišla a držela v ruce nějakou fialovou věcičku. Najednou vešla paníčka a řekla. Je co jsi to přinesla? No dárek. Děkujeme, ale ještě jsem nekoupila konzervy na dort. To nevadí, stejně ještě musí pro svoji čičinku a pejska. Tak jo pááá. Pááá. A odešla.

 

TŘI DÁRKY NA POSTELI U PAŇULKY
Chtěla jsem jako vždy jít si lehnout na postel paňulky, ale na posteli byly nějaké věcičky červené, fialové a zelené barvy. Do pokoje vešla pánička vzala mě a začala blabolít o nějakém překvapení.

 

MOJE OSLAVA
Vešli jsme do kuchyně a na stole ležel dort z konzerv a tři věcičky, které jsem viděla v pokoji páničky a na podlaze ležela Bella a Sissi a mě pánička řekla. Adélko, jsme tady, abychom oslavili tvoje čtvrté narozeniny, rozbal nebo roztrhni ty dárky. Moc jsem byla šťastná, byla to ta nejlepší narozeninová oslava, kterou nějaka kočka zažila.

 

ROZBALOVANÍ DÁRKU
Rozbalila jsem nejdřív fialový dárek a byla tam moc, moc krásná krabička a v té byla moc, moc a moc krásná myška, byla na provázku a ten připnutný na paličce. Pak jsem roztrhla červený a tam byla zase krabička a v ní polštářek růžové barvy, přesně jako do mého košíku. Nakonec zůstal zelený dárek. Ten jsem také rozbalila a tam byla třpytivá a moc, moc krásná krabička. V té byla mikina tyrkysové barvy přesně na mě a na ni takové rybičky, no zkrátka krása, moc se mi to líbilo.

 

Tento příběh byl pravdivý, stalo se to u mé kamarádky, jedině jsem tam pozměnila jména. Děkuji, že jste si to přečetli a přeju hodně štěstí a zdraví v Novém roce.

 

 

 

Přidáno: 46 bodů.

autor článku: Jana

Počet přečtení tohoto článku: 947

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Gina, Giny

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.