Mikeš a zlý sen

Úterý, 27. prosinec 2016

Jednoho dne se Mikeš rozhodl jít se svými kamarády ven. Bylo zataženo a pršelo. Všichni šli na hřiště a rozhodli se uspořádat soutěž o to, kdo tam bude dřív. Jako první dorazil Mourek, po něm doběhla Růženka a těsně za ní byl Ricky. Jediný kdo nedorazil byl Mikeš. Jeho kamarádi si toho nevšimli a šli si hrát na pískoviště.

Bylo celé mokré od deště a bláta ale koťatům to nevadilo. Když už byli unavení šli domů, ale jako vždycky se museli spočítat. Problémem bylo,že jediný kdo uměl počítat byl Mikeš, který vám partě chyběl. Jeho kamarádi ho začali hledat. ...a neuspěli. Ve tom Rickyho napadlo, že by mohl jít domů. Všichni souhlasili a tak se rozloučili a šli domů. Nejdál to měla Růženka. Šla přes hluboký tmavý les a 50m dlouhou skálu. Když se blížila domu, náhle na ni z houští skočil Mikeš a v hlavě ji začaly skákat otázky :" kde byl? Co tu dělá? Proč nešel s námi? Co se mu stalo?". Mikeš se na ni přátelsky díval a pak ji políbil :* v tom si Růženka uvědomila že nejsou sami. V černém lese se ozýval strašidelný smích a najednou Růženka i Mikeš zmizeli v černé prázdnotě. A jako by mu někdo mazal paměť, Mikeš si uvědomil že je to jen hloupý sen a proto se snažil probudit. Nešlo to. Začal počítat : jedna dva a tři. A najednou uslyšel známý hlas jak volal: !pomoc! Byl to hlas Rickyho a Mourka. Oba dva se začali prát, až škrábli Mikeše. Mikeš se probral a za pár hodin se probudil doma v posteli i se svými přáteli :) Tak jako obvykle šli do cukrárny a oslavili Mikešovo vítězství nad noční můrou.

 

Uděleno: 60 bodů

autor článku: AnyCat

Počet přečtení tohoto článku: 582

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Princezna, Pupík

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.