Když se panda vzteká.

Pondělí, 25. červenec 2011

Vlastně k tomu vztekání musí mít důvod, že? No a ten důvod jsem vlastně většinou, ač to nerad říkám, já. Já jsem totiž veliký neposeda, tedy, veliký nejsem, to já jsem ještě ani ne dvouměsíční kotě, ale kdyby se neposednost měla měřit, tak jsem ten největší z největších kocourků v České republice, no možná i někde v zahraničí.

 

 

Takže, teď ale zase k tomu vztekání. Ono, já se pandě ani občas nedivím. Spím tak maximálně 6 hodin, večer začíná můj živel, tahám všechny papírky, vytahávám odpadky, drápkama škrábu do koberce, ale i do plovoucích podlah. No a ráno jsem načal truhlářskou akci 'stůl sežeru'. Ač jsem načal teprve pár centimetrů, věřím, že za týden, dva bude můj úkol zničit stůl splněn. No a proto se na mě panda asi zlobí.

 

No, ale to není vše. Odpoledne se většinou honím s větrem, skáču na skalku, ničím kytky, dělám bobky na chodníku, schazuju květináče, žeru hlínu, kopám díry a pandě vytvářím díru na ponožkách, které nechává uschnout venku. No věřte, mě nechat doma samotného, tak do hodiny je doma zabobkáno, začurano a hlavně věci jsou buď rozbité, nebo při velkém štěstí jen nakouslé, poškrábané, v popelnici, rozházené, sežrané..

 

Ale musím i prásknout na sebe nějakou slabost, což je, jako u většiny kocourků, kočiček, no všech zvířátek a člověků - jídlo. No a to já jsem moc vybíravý! Panda netuší, kde se to ve mne vzalo, ale jako na houstičky, rohlíčky, chlebíčky opravdu nejsem! Já jedině kus mastnýho, tlustýho, špekatýho masa, k tomu vodu (lépe mléko, ale to nesmím) no a na to ještě kapsičku nebo granule.

 

No a to je asi o tom, když se panda vzteká (konečně víte proč) vše.


Gery

 

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

autor článku:

Počet přečtení tohoto článku: 978

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Max, Mahulena

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.