Jak ke mě panička přišla?

Sobota, 10. září 2016

Mňau, ahoj ! Jak vůbec začal kočičí příběh se sladkým koncem ? Začalo to tak, když si paničky přítel dupnul, že chce kočku, panička mu sehnala černou kočičku Miu, byla ještě malinká, byla z Ulice. Zhruba za rok se páníčci bavili o tom, že si pořídí další zvířátko. Jako by toho neměli doma málo.

Nakonec se dohodli na tom, že si pořídí další číču, ale páníček byl hodný a nechal výběr na paničce. Ta se rozhodovala asi mezi 5 ti rasami.Sphynx, savannah, nebo Mainská? Nakonec se rozhodla pro Mainskou, ale pořád jsem ji vrtal hlavou já. Naštěstí si páníček dupnul, že nechce dlouhosrstou kočku a že nechce ani spynh. Prý že mu nebude po bytě běhat nahatý ufounek, hihi . Nakonec jeli pro mě. Celou cestu jsem promňoukal a doma mě čekala černá kamarádka Mia, první 2týdny mě neměla ráda, páníčky ignorovala, byla na ně nafouklá. Nakonec se vše uklidnilo a dnes se máme rádi a jsme přátelé :) Je mi 7měsíců, Mianě cca 13-14měsíců a jsem 2x větší, než ona :) Paničku miluju a panička miluje mě. Chodím ji budit, aby nezaspala do práce.

 

Uděleno: 45 bodů

autor článku: Natalien

Počet přečtení tohoto článku: 638

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Darina, Lynx

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.