Cesta do nového domova

Pondělí, 6. květen 2013

30.6.2012 se můj život zásadně změnil - jela jsem si pro svého vysněného kocourka, svého vysněného plemene, svého vysněného zbarvení s pečlivě vybraným jménem - Niccolas.

 

 

Dojela jsem si pro tebe na hlavní nádraží a strachem jsi se v přepravce krčil a mňoukal jsi. Převzala jsem si tě v přepravce a rychle spíchala na vlak. Vytáhla jsem tě ven, s trochou nejistoty jak zareaguješ, ale ty jsi mě tak mile překvapil .. vylezl jsi z přepravky a hned ses mi stulil do klína. Samozřejmě bys nebyl správným kocourkem, aby jsi pak následně neprozkoumal okolí. Lidi se na tebe dívali a usmívali se a já zářila štěstím.

 

Po příchodu domů jsi se schoval za polštář v mé posteli a nechtěl si vylézt. Nakonec jsem tě vylákala na misku voňavého masíčka a za hodinku už jsme spolu dováděli s peříčkama v obývacím pokoji. Rodina se usmívala a já byla tak ráda, že tě mám, a že jsi jen můj. První noc jsem si vzala spacák a šla si lehnout za tebou do kuchyně, abys nebyl sám a já abych nebyla sama. Nevím jestli to bylo tou bouřkou, že hned jak jsem si lehla jsi zamnou přišel, lehl si mi k obličeji a začal vrnět, ale na ten okamžik nikdy nezapomenu.

 

V ten den jsem si uvědomila, že TY jsi ten pravý. Že budeš největší láska mého života - a tak to zůstalo. Za nedlouho to bude rok, co už tě mám doma. Tolik jsme toho spolu za tu chvíli prožili, změnilo se toho hodně - jak tvoje povaha a stavba těla, tak tvoje stravování, ale jedna věc se nezměnila a nikdy se nezmění - nikdy tě nepřestanu milovat. Každý den děkuju za to, že nás osud dal dohromady.

 

 

 

Přidáno: 38 bodů.

autor článku: Nika

Počet přečtení tohoto článku: 491

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Nikos, Nácíčka

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.