Kočičí příběhy

 • EXISTUJE HORŠÍ TVOR NEŽ JE ČLOVĚK??

  Pátek, 1. leden, 2016
  Jsem obyčejná holka, která miluje zvířata. 6.června 2015 se nám narodil 1.vrh koťat, porodila nám ho toulavá kočička, která u nás zůstala (Mňauka). Takže asi chápete jaký úžasný den to pro mě vůbec byl. Rodiče nechtěli mláďata, sotva překousli malá morčata (3 vrhy) a teď najednou jsme měli koťátka.
 • Zvířátka a Silvestr

  Pátek, 1. leden, 2016
  Některé části textu nejsou myšleny na všechny. :) Kvůli jedné jediné hodině to je nejhorší den v roce, Silvestr. Někteří lidé vůbec nepřemýšlí nad tím, jak moc zvířata během Silvestra trpí. Například náš půl roční kocourek Coltranek a šesti letá labradorka Jesinka. Celý den byli naprosto v pořádku, bylo jen pět hodin a už byly slyšet rány!!
 • Uši,nos,tlama

  Neděle, 27. prosinec, 2015
  Sluch koček je ještě ostřejší než sluch psů a je dokonce třikrát lepší než lidský. Uši s většinou velkými,vzpřímenými ušními boltci dokážou během sekundy lokalizovat zdroj zvuku a zaznamenat i ty nejtišší zvuky.
 • Jak si Micka našla svojí hračku

  Neděle, 27. prosinec, 2015
  Měli jsme pod stromečkem dárky. Dárek jsme měli i pro Micku. Seděli jsme u stromku a rozbalovali jsme si dárky. Najednou vidíme, jak se Micka plíží za křeslem ke stromečku.
 • Naše kočičí vánoce

  Neděle, 27. prosinec, 2015
  Micka ležela v kuchyni na dlaždicích a smutně se koukala, jak jíme o vánocích večeři. Micka měla mléko, ale to už dopila. U stromečku seděla s námi a koukala se, jak šustí balící papír.
 • Kočka z útulku, nebo ne?

  Úterý, 22. prosinec, 2015
  Dneska se budeme bavit o tom, jestli je lepší kočička z útulku, nebo od chovatele. Z útulku- je spousta záporů,ale samozřejmě taky kladů,jako od chovatele. Tak se na to podívejme. Dám zde 5 kladů a 5 záporů i od kočiček s útulku, i od chovatele.
 • Kočičí Vánoce

  Středa, 16. prosinec, 2015
  Už jste přemýšleli o dárečkách? Je taková spousta dárečků, které by kočička určitě ocenila. Chcete poradit? Tak čtěte dál. Je tolik druhů hraček, pamlsek a potřeb pro vašeho miláčka. Nemotá se Vám s toho hlava? A co kdyby jste dostali radu? To už je lepší.
 • Já a květináč

  Neděle, 13. prosinec, 2015
  Ahoj. Jsem tady zase. Jmenuji se Dejmy. Stalo se už Vám že Vás paničci okřikli kvůli hrabání v květináči? Tak to ještě neznáte můj příběh. Moc rád chodím do květináče na okně, jenže panička moc ne. To nechápu. Tak či jinak píšu Vám o tom, že mi jsou čtyři měsíce proto jsem začal všude lézt.
 • Mé oblíbené papáníčko

  Středa, 9. prosinec, 2015
  Ahoj! Jsem tu zase!Jmenuji se Dejmy. Tentokrát Vám chci napsat o tom,co mám opravdu rád. Jako jídlo... :) Pořád jsem kotě, proto mám granule pro koťata, ale chci se dostat k takovým pamlskům a dobrůtkám.
 • Miminka králíčků a koťátko kocour

  Středa, 9. prosinec, 2015
  Ahoj. Jmenuji se Dejmy a tentokrát Vám napíšu příběh o mně a našich malých králíčků. Jsou moc lákaví,ale trápím tím mojí paničku. Od doby co jsem přišel jsem s nich nespustil oči. Moc rád je proplesknu packou.
Celkem záznamů: 1719

Dnes má svátek  Márinka, Edgar

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.