Kočičí příběhy

 • Život doma, nebo venku?

  Sobota, 5. březen, 2016
  Způsob života našich koček ovlivní jejich celkový stav. Kočka, která může být nějakou tu dobu venku vede přirozenější život, ale současně je více ohrožena nějakým zraněním nebo nemocí. Vyšší je obvykle riziko nádorových onemocnění. To je způsobeno souvislostí mezi určitými virovými nemocemi, které se přenáší slinami jiných koček.
 • Andy a KASTRACE ♀

  Pondělí, 29. únor, 2016
  Dobrý večer, před týdnem jsem nechávala kastrovat moji kočičku Andy. roční kočičku narodila se 21.9.2014 ale to teď sem plést nebudeme. Časté otázky jsou: Jak to probíhalo? Co bylo před tím? Co bylo po tom? Co stehy? Co se vyndává děloha či vaječníky? Kdy se sundával obleček? Takže já na ty otázky odpovím, kdyby jste potřebovali vědět více, napište mi do komentářů, ráda odpovím, pokud to půjde.
 • Vzkaz pro Mourka

  Sobota, 27. únor, 2016
  Někdy jsem to tu už viděla, tak jsem se rozhodla, že udělám taky vzkaz do nebíčka.
 • Varování před podvodnými inzeráty

  Čtvrtek, 18. únor, 2016
  Ráda bych se podělila o nepříjemnou zkušenost z minulého týdne. Byla jsem jedna z těch co naletěla a chtěla si pořídit kotě s PP za 2.500,-. No prostě měli dost přesvědčivé argumenty.... Vím, že jsem pitomá.... Nejdříve inzerovali že jsou z ČR, co jsem se ozvala, tak prý museli pracovně do Francie a koťata s nimi a budou je tudíž posílat letecky (to už mi mělo být divné, ale fakt to vypadalo, že jim jde o to aby se koťata dostala do dobrých rukou).
 • Fídovi na cestu domů

  Úterý, 2. únor, 2016
  Už je to skoro měsíc, co jsi se nevrátil domů. Už je to skoro měsíc, co jsem tě naposledy viděla. Moc se mi po tobě stýská, Fídoušku. Nikdy nezapomenu na ten tvůj kukuč, když ses na mně naposledy podíval. Držela jsem tě v náručí a dívala jsem se na tebe do zrcadla. A pak jsem tě položila na zem, a když jsem zavřela dveře, ty jsi se na mně, místo toho, aby jsi se, jako vždycky, snažil dostat domů, tak klidně díval. Jakoby jsi věděl, že je to naposledy, co se vidíme.
 • Špatně napsaný kočičí inzerát - kočičí "ne"příběh

  Čtvrtek, 28. leden, 2016
  Nejsem člověk, který by zas až tak rád vypisoval články na podobné téma, možná jej ani nikdo nebude číst. Ale mám tu potřebu a třeba někdy moje zkušenost pomůže i někomu jinému.
 • Jedno malé zvíře které dokáže skrotit i vaší kočku

  Úterý, 26. leden, 2016
  Je to k nevíře, ale takový křeček džungárský se dokáže postarat jak o sebe tak o vaší kočku. Moje kočka ví sví. Viděla pobíhat kouli a v ní křeček (Pája). Nejdříve na ni koukala a, pak se na něj vrhla.
 • Mazlík

  Pondělí, 18. leden, 2016
  Tento článek bych chtěla pojmout trošku jinak než normálně. Budou ho vyprávět 4 postavy, které o Mazlíkovi něco ví. První část vyprávím já, panička Lery a Sisi a hlídačka Mazlíka. Druhou část Lera můj pes, třetí Sisi můj zakrslý králíček a sám Mazlík.
 • Nové kouzlo v životě : MIA (29.10.2015)

  Neděle, 10. leden, 2016
  Bylo to 28.10.2015 (měla jsem jí až druhý den 29.!! ) , jela jsem ke kamarádce na prázdniny. Moje kamarádka jezdí na koních a tak mě tam bere s sebou aby jsem se od ní něco přiučila (je pokročilejší a já taky jezdím :) ) , mají ve stáji hodně koček , protože je tam lidi vždy házejí :/ ale oni se o ně starají :) a bylo tam černo-bílé kotě.
 • Venkovní mrznutí tlapek

  Pátek, 8. leden, 2016
  Ahoj, jsem Dejmon a chci Vám napsat o venku a všem okolo toho, no však uvidíte... Včera jsem pořád někde chodil, lumpačil a tak podobně, no a nechtíc mě zabouchli na balkón. Tam jsem byl zavřený asi deset minutek, kdy už si mně všimli díky tomu, že jsem škrábal na okno a mňoukal.
Celkem záznamů: 1719

Dnes má svátek  Princezna, Pupík

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.