Kočičí příběhy

 • Pohádka, Kočičí procházka

  Neděle, 5. červen, 2016
  POzor! Už se blíží! Tiše našlapuje, svítí očima a cestu si měří vousky. Tlapky jako polštářky, vůbec ji není slyšet. Ano, máte pravdu, po střeše si to vyšlapuje kočka. A kam jde? To se zatím neví. Lovit myši? To je možné, ve spíži je jich spousta. Nebo se šla jen tak projít a udělat si noční prohlídku města.
 • Mléko, postrach koček!

  Neděle, 22. květen, 2016
  Jste si jisti,když dáváte kočce mléko, že je to pro ni dobré? Jestli ano, tak věřte mi že není!! Nevěříte mi? Tak vám povím příběh, který vám otevře oči. Moje kotě, Plum - odkazuji na moje profily - od nás dostalo mléko. Ale stop. Někdo možná řekne, že koťátko nemá dostávat kravské mléko, ale dospělá kočka ano. Pokud si toto myslíte, tak jste na ještě horším omylu.
 • Životní příběh Snížka (†)

  Pondělí, 18. duben, 2016
  Dodnes si pamatuji jak k nám roku 2003 ve věky přibližně 9 měsíců přišel zničeho nic, jak jsem se vracela od kamarádky domů na dušičky. Bylo to přesně nějak tou dobou co už byla moje starší sestra mrtvá. Vždy mi to přišlo jako něco výjimečného a přijde mi to i teď, že se tak stalo.
 • Andy a kastrace

  Sobota, 16. duben, 2016
  Je to tu další článek o kastraci. Inu, už jí je dobře. Prý nemá mít (mrouskání) Ale v našem případě je jakoby má. pořád by chtěla chodit za kocoury a když ji hládíme no nevím jak se tomu místuu říká je to na zádech a prostě tam kde začíná ocas.
 • Psi a kočky

  Sobota, 16. duben, 2016
  Jedné fence se narodila dvě štěňata, jejich maminka nebyla příliš hezká ale za to tatínek byl rozený krasavec. Štěňátka se jmenovala Ajta a Krajta, Ajta byla celá po tatínkovi měla krásné a velké hnědé oči a lesklou srst, ale Krajta byla jako její maminka a po tatínkovi toho moc nezdědila.
 • Kočičákův příběh

  Čtvrtek, 14. duben, 2016
  Příběh Kočičáka je smutný s dobrým koncem. Vracela jsem se večer z procházky se psem a slyšela usedavé mňoukání, šla jsem po hlase a uviděla malou rezatou kuličku, krčící se v křoví. Dalo mi práci než jsem ho dostala ven, byl vystrašený, zřejmě se toulal městem několik dní, byl malinký, podle odhadu mu byly sotva 3 měsíce. Vzala jsem ho domů, ošetřila rány a ostatní nechala na veterináři.
 • DĚKUJI VÁM ZA POHÁREK

  Úterý, 29. březen, 2016
  KAMARÁDI MOJI MILÍ! ♥ Velmi jste mě potěšili. Děkuji vám za podporu, kterou jste mi dávali. Tím pro mě pohárek zlatý na micinkách získali.
 • PŘÍBĚH BETINKY

  Sobota, 26. březen, 2016
  Narodila jsem se v Praze, jako jedináček, jako bílo-mourovatá krásná kočička. Když mi byly asi tak 3 měsíce, přišla si pro mě jedna slečna, pojmenovala mě Betinka, a odvezla mě ke svým rodičům do Jeseníku. Jeli jsme vlakem. Ta holka neměla ani přepravku, vezla mě jen tak v tašce, a ve vlaku si mě vzala na klín. Byla jsem DÁREK, -velké PŘEKVAPENÍ. Maminka si přála něco na pomuchlání, tatínek si přál Agamu.
 • Kocourek Tomáš

  Úterý, 15. březen, 2016
  Jednoho jarního dne jsem byla společně se sestrou u kamarádky, skákali jsme na trampolíně a najednou se v keřích za námi něco šustlo, otočíme se a nic nevidíme, skákali jsme dál. Asi po pěti minutách jsme slyšeli to samé znovu, nedalo nám to a šli jsme se podívat. Koukáme a najednou slyšíme "mňau, mňau", v keři jsme našli malé mourovaté koťátko.
 • Čertík a Mourinka

  Neděle, 13. březen, 2016
  Shodou náhod se jednoho dne stala příjemná věc,bylo to na podzim. Večer když jsme zrovna jedli rozsvítilo se čidlo na naší kůlně a my jsme v jeho světle viděli obrys, vypadalo to jako kotě,a taky že bylo,vyběhli jsme ven a vidíme malou mourovatou kočičku nebyla příliš hezká a vypadala jako mimizemšťan, dali jsme jí jméno Mourina.
Celkem záznamů: 1719

Dnes má svátek  Princezna, Pupík

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.