Kočičí příběhy

 • Co všechno stihne kocour za den?

  Neděle, 28. srpen, 2016
  Když se ráno kocour vzbudí, což je u nás klasika kolem 6 h ranní, takže nemám žádnou šanci se vyspat ani o volnu. Po tom, co mi kocour dotrhá zubama vlasy abych vstávala a já na to nereaguji, přejde k prstům u nohy a kouše dokud nevstanu. Spánek je pryč.
 • Můj splněný sen aneb můj nejkrásnější den :)

  Pátek, 26. srpen, 2016
  Před rokem přesněji 21.7.2015 jsem si šla pro moje morčátko :) No ale to není celý příběh :) Začalo to tím že moje mamka s nevlastním tatínkem a mými 2 sestřičkami šli na jednu akci u nás v obci. Já jsem jsem ten den byla u babičky bylo to asi nějak koncem června. :)
 • LARRY - Jak to všechno začalo

  Středa, 24. srpen, 2016
  Tento příběh věnuji svému kocourovi Larrymu, protože je celý o něm ♥ Začalo to 10.1.2014. Nebudu tady psát nic o maličkém klubíčku, které se vešlo do dlaně, protože když jsme si ho pořídili, byl to už dvouletý macek. Nevím, co bych o tom začátku mohla povídat... bylo to prostě normální, obyčejné, typické pořízení kočky. I když... vlastně asi ne :D.
 • Posera Lucifer

  Neděle, 7. srpen, 2016
  Lucíšek byla černá kočička, takže vlastně Lucinka. Bojavější kočičku neznám. Doma byla v pohodě, mazlík největší, ale běda, jak přišel někdo na návštěvu... i v těch největších vedrech zalezla nejlépe pod všechny deky na posteli:-D nebo se hodně dobře schovala. Několikrát jsme s ní zkusili jet o prázdninách k mým rodičům, ale nakonec jsme to vzdali, protože přes den se schovávala za gaučem a v noci mňoukala u dveří. Takže ani my jsme nakonec nikam sami nejezdili :-)
 • Věřte - nevěřte 2. Kočičí příběhy - Kočičí spravedlnost.

  Čtvrtek, 21. červenec, 2016
  Druhý příběh z kočičích příběhů „věřte nevěřte, ale život je prapodivný“! Inu někde jsem jej zaslechl při nočním kočičím mroukání a tak jej předávám dál, mňau. Je to jen důkaz, že my národ kočičí nejsme nikdy nikomu nic dlužny a pokud učiníme chybu, tak ji napravíme třeba i ze záhrobí. Tak se posaďte, příjemně nalaďte a čtěte, příběh druhý začíná. Mňau:
 • Diamond, kocour z ulice...

  Středa, 13. červenec, 2016
  Příběh Diamonda, kocoura narozeného na ulici. Jeden den v létě jsem byla venku. A u kulturáku byly 3 koťata s matkou. Co mě ale překvapilo, bylo to, že matce koťat chyběla přední tlapka. Byla jsem tam s koťaty a kočkou bez tlapky, potom za mnou přišla paní. Řekla mi, že pokud si koťata nevezmu, tak je zabije. Nevěřila jsem vlastním uším.
 • Věřte - nevěřte 1. Kočičí příběhy - Náprava osudu.

  Úterý, 12. červenec, 2016
  První příběh z kočičích příběhů „věřte nevěřte, ale život je prapodivný“! Inu někde jsem jej zaslechl při nočním kočičím mroukání a tak jej předávám dál, mňau. Je to jen důkaz, že my národ kočičí nejsme nikdy nikomu nic dlužny a pokud učiníme chybu, tak ji napravíme třeba i ze záhrobí. Tak se posaďte, příjemně nalaďte a čtěte, příběh první začíná. Mňau:
 • Jak jsem se zamilovala do koček I.

  Čtvrtek, 23. červen, 2016
  Moje první setkání s kočkou bylo v prvním roce života, ležela jsem v kočárku a skočila na mě velká oranžová Peršanka Lucka. Rozhodla se, že jsem její nepřítel a vyškrábe mi oči. Tuhle taktiku pokusů mě zmrzačit dělala často, do dnes mám viditelné jizvy pod okem, naštěstí věkem si je všimnete jedině z blízka.
 • Plum a mlíčko

  Neděle, 12. červen, 2016
  Moje malá kočička Plum by vám chtěla něco vzkázat. Že mléko je nejhorší věc(vyjímaje salámy a šunky s nízkým podílem masa),co kočičce můžete dát. Nevěříte? Tak já vám to povyprávím.
 • PŘÍBĚH LUCINKY

  Čtvrtek, 9. červen, 2016
  Budu vám vyprávět PŘÍBĚH O MÉ RODINĚ. Moje maminka se jmenovala Micka, a byla celá černá jako já, takže jsem po ní. Micka se narodila v roce 1999. V zahrádkářské kolonii se objevila v roce 2000. Měla 5 koťat, která se narodila téhož roku. Mezi nima jsem byla i já.
Celkem záznamů: 1719

Dnes má svátek  Darina, Lynx

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.