Kočičí příběhy

 • Pomoc, ztratil se mi kocourek !!!

  Pondělí, 4. srpen, 2008
  Každý den chodím domů z práce kolem 19:00 hodin, můj kocourek Alex, už na mě čeká za dveřmi, abych mu dala konzervu a pomazlila se s ním. Pracuji jako číšnice v restauraci a tak pracuji od 7:00 - 19:00 hodin. Máto sice nějaké plus, protože si vždy domů přinesu nějaké jídlo, o které se s Alexem podělím. Napůl úvazku se žívím psaním knih, které jsou celkem populární.
 • Souboj pod stanami

  Pátek, 1. srpen, 2008
  Ahoj jmenuji se Brita.jednoho slunečního dne jsme se rozhodli že pojedeme na chatu pod stany s mími přáteli fredim a elinou. Vzali jsme si však potřebné věci baterku, mýdlo a takové jiné podobné věci.
 • Život je někdy krutý

  Úterý, 29. červenec, 2008
  K naší kočičce jsme přišli jako slepý k houslím.Jednoho dne přišla za mamkou kolegyně z práce a ukázala ji novinový ústřižek z novin,na kterém byla vyfocena černobílá kočička s velkýma smutnýma očima.Mamce se kočičky zželelo,a tak jsme se rozhodli,že si ten krásný uzlíček neštěstí vezmeme.
 • Můj táta postrach kocourů

  Čtvrtek, 24. červenec, 2008
  Jednoho krásného slunečného dne se náš milý kocourek Chicco rozvalil před hlavními vchodovými dveřmi našeho domu.Můj táta se šel domů napít a když vycházel z domu Chicco se chtěl dostat dovnitř a vběhl tátovi pod nohu.Táta ho neviděl a šlápl mu na hlavu.
 • Jak se Micka ztratila

  Pondělí, 21. červenec, 2008
  Micka je pětiletá mourovatá kočka. Jako všechny kočky, i ona je velmi zvědavá, všude vleze, vše chce prozkoumat, nezapře v sobě lovce a protože bydlíme v paneláku, její lov je velmi omezen. Může lovit pouze na balkoně a že je tam věcí k lovu!Motýli, mouchy, pavouci, mravenci a občas přiletí i nějaký ptáček. A ten se jí pravděpodobně stal osudným.
 • Zrzek a jeho smutný konec

  Pondělí, 21. červenec, 2008
  Byl to rezavý, hodný, líný a krásný kocourek. Žil v Bludově, kde si hrál s hračkami, na modela - bez protestů si nechal natáhnout mnou vyrobený kočičí obleček. Postupně si zvykl i na Bobinu, fenku hrubosrstého jezevčíka, která nebyla na něj ze začátku moc hodná. Prostě ho chtěla ulovit. Tak si to s ní páníčkové vyříkali a stala se z nich nerozlučná dvojka.
 • Něco o mě

  Pondělí, 21. červenec, 2008
  Teď vám něco povím o mě. Jmenuji se Míša mám jeden rok a ven vůbec nechodím jsem doma pořád ráda si hraju,běhám po bytě když jsem přišla do jedné rodiny u které žiju jako kotě tak jsem se trochu bála jaký budou.
 • Moje kočička

  Pondělí, 21. červenec, 2008
  Ahoj jmenuji se Minda,mám 7 let a narodila jsem se 15.4. Někdy si ráda hraju s Míšou moji paničkou. Mám ráda granule k jídlu kočičí samozřejmně a taky mi někdy dají maso.
 • Tomášek

  Pondělí, 21. červenec, 2008
  Byl jsem kocourek,můj život netrval ani dva roky.Rozhodl jsem se napsat vám z kočičího nebíčka.Byl večer a začalohodně pršet,byl jsem zvyklý venku,ale před tím deštěm,jsem se chtěl schovat.
Celkem záznamů: 1719

Dnes má svátek  Princezna, Pupík

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.