Jaké jsou ideální dárky pro kočku?

Středa, 2. prosinec 2015

Máte doma kočku, která je jako člen rodiny? Pak byste se měli zamyslet nad tím, co jí dáte pod stromeček. Kočičí mazlíčci si zaslouží čas od času dárek, stejně jako vaše děti. Možná vám to přijde „zbytečné“ utrácet za dárky pro zvíře, ale nikdo neříká, že musíte kupovat předražené dárky. Kočky jsou poměrně skromné a radost jim udělá i maličkost, pokud ji zvolíte správně. Není nic neobvyklého koupit dárek také pro kočku a dokonce jej zabalit do vánočního balíčku.

Pamlsky vždy potěší

Největší radost vašemu kočičímu kamarádovi udělají patrně pamlsky. Něco dobrého k snědku navíc potěší vždy nejen děti, ale také čtyřnohé mazlíčky. Kupujte pamlsky, které jsou speciálně vyrobené pro kočky. Výrobci se doslova předhánějí v kreativitě a nápadech. Oblíbené jsou kočičí granule, kapsičky, konzervy či speciální kočičí mlsy. K sehnání jsou dokonce pralinky s tuňákovou nebo kuřecí náplní.

Krmivo pro kočky Taste of the Wild

 

Čím ještě můžete obdarovat svou kočku?

Kromě pamlsků můžete přistoupit také k trvalému dárku, jakým je pelíšek, škrabadlo nebo prolézačka. Tyto věci však rozmazlené kočky považují často za standard a ne jako dárek. Mnohem více je potěší nová hračka, zaručený úspěch budou mít zejména pískací hračky, jako například myš nebo míček s rolničkou. Kočky také milují aktivní hračky, jako například neúnavná imitace ocasu, který honí míček a poháněný tužkovými bateriemi. Dárkem mohou být také speciální kočičí kšíry, které kočce ale většinou velkou radost neudělají.

Hračky pro kočky

 

Což takhle zkusit něco originálního v podobě labyrintu pro kočky ke krmení? Do zábavného labyrintu dáte kočce pamlsky a ona si je musí tlapkou vyndat. Možná vám to přijde nudné, ale vězte, že kočky podobné hry přímo milují. Nabídka hraček pro kočky je skutečně pestrá. Kočičí hry se poněkud liší od těch psích, nejsou tak divoké a milují především promyšlené a chytré hry. Prožijte nekonečnou zábavu se svým kočičím mazlíčkem.

Labyrint pro kočky

autor článku: Inzerce

Počet přečtení tohoto článku: 5948

Zpět na výpis

 • VÁNOCE

  23.12.2014 19:59:58

  mamísek napsal(a):

  Naše dvě kočinky dostanou k večeři tu nejlepší kapsičku,potom pár Dremlinsových bonbónků a potom dostanou dárečky samozřejmě zabalené jako máme my.Ťapince se musís rozbalováním pomoci,ale jakmile kápne na pytlík s kozlíkem,tak je od ní celý večer klid.A za to nám ten smrádek z pytlíku stojí.:-D

 • -- bez nadpisu --

  17.12.2014 19:56:53

  Dick a Mesi napsal(a):

  :-) U nás zvířata dostávají štědrovečerní večeři (pes a kočka),malinko polívky a kousek řízečku,kocour kousek rybičky a pak samozřejmě svůj dárek vánočně zabalený.Jsou přece členové rodiny!!!!!:-) :-)

 • Dobré dárečky

  11.12.2014 16:51:26

  pajinaks napsal(a):

  No asi něco stoho koupím :)

 • dárky

  09.12.2014 00:08:53

  napsal(a):

  Naše zvířata dostávají pod stromeček dárky každý rok. Bylo by jim líto, že všichni něco rozbalují a oni ne. Tak každý dostane svůj dárek, hezky zabalený do šustivého papíru a sami si ho mohou rozbalit. Mají z toho radost, jako děti. I z toho papíru, co tak krásně šustí, dá se rozcupovat a nikdo je za to nenapomíná.
  Zavedli jsme to už dávno, ještě v dobách, kdy byly děti malé a náš tehdejší pes byl na Vánoce strašně smutný, když je pozoroval, jak se radují z balíčků a nechápal, co provedl, že on nic nemá. Starší syn se s ním s dětskou empatií rozdělil o bonbóny a od té doby i pes s kočkou dostávali své vlastní dárky, většinou něco na zub. :-)

Celkem záznamů: 4
|< << >> >|

Dnes má svátek  Dolores, Tiggy

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.