4 věci, které učiní vaši kočku šťastnou

Pondělí, 7. září 2015

Aby byl každý kočičí den dokonalý, je potřeba dlouho se vyspat, chvíli si pohrát a dobře se najíst. Máme pro vás tip na 4 věci, díky kterým bude každý den vaší kočky perfektní.

1 Škrabadlo

Kočičí život je těžká dřina. Proto kočka prospí v průměru až dvě třetiny dne. V té zbylé třetině, kdy je vzhůru, buď postává u misky, hraje si, nebo odpočívá na škrabadle. Ono škrabadlo je velmi důležitá součást kočičího života a slouží mnohdy jako doplněk či náhrada pelíšku a hračky v jednom. Atraktivní model škrabadla Tamara má plyšový potah a rozměry 35 x 35 x 103 cm.

Škrabadlo pro kočky

 

2 Granule

Zdravé zoubky, lesklou srst, dobré trávení a celkovou vitalitu kočky zajistí kvalitní komplexní krmivo s velkým obsahem živin. My doporučujeme sledovat složení a vybírat granule pro kočku s vysokým obsahem masa.

Granule pro kočky

 

3 Hračky

Kočky si potřebují hrát každý den svého života, a to zejména ty, které jsou celý den zavřené v bytě. Jaké jsou hlavní benefity hraní?

 • Rozvoj inteligence. Kočka si pomocí různých výzev trénuje základní instinkty.
 • Odolnost proti úzkosti. Kočka v důsledku nudy dokáže upadnout i do depresí.
 • Fantastická relaxace. Kočka zůstane v kondici a bude mít kvalitnější spánek.
 • Pouto s člověkem. Čím více času budete s kočkou trávit, tím lépe k vám přilne. Věnujte se jí a ona se vám odvděčí věrností a láskou.

 

4 Stelivo

Jedna z největších výhod oproti pejskům - kočky se nemusí venčit. O to ale větší důraz byste měli klást na kvalitu podestýlky v kočičím záchůdku. Na trhu můžete vybírat mezi kamennými, silikagelovými nebo dřevitými a kukuřicovitými. Vyzkoušejte kočkolit Proficat s příjemnou levandulovou vůní. Pohltí tekutinu do několika sekund, je šetrný k životnímu prostředí a neulpívá na srsti kočky.

Stelivo pro kočky

 

Dělají si co, chtějí, jsou rozmazlené a mnohdy nás budí v nepochopitelné hodiny, ale stejně je milujeme.

5 pravidel pro kočku

autor článku: Inzerce

Počet přečtení tohoto článku: 5028

Zpět na výpis

 • kartonové škrábadlo

  07.01.2016 21:50:05

  vanesska napsal(a):

  Naše kočka má ráda toto škrábalohttp://www.ruskamodra.com/kartonove-skrabadlo-pro-kocku/ ideální umístění tam kde se kočka často probouzí:D

 • Pět pravidel

  09.09.2015 20:46:42

  Matyfe napsal(a):

  Když se nevaří,tak je linka prázdná.Jak se připravuje jídlo máme tři miláčky na lince a čekají co dostanou.Jeden ten největší čeká pod.Opravdu čekají....Tak jsou naučení:D :D

 • -- bez nadpisu --

  09.09.2015 17:16:59

  Renča z Brna napsal(a):

  U nás platí (zatím pořád) nejdůležitější pravidlo: Mičulka nesmí do kuchyně, pokud tam nejsem já nebo partner. Zatím se nám to daří dodržovat...

 • Pět pravidel

  09.09.2015 12:47:49

  Bábina napsal(a):

  Ta pravidla snad opsali u nás.Přesně tak to bylo,když knám kočička přišla.Ale linka v kuchyni je tabu stále.Tedy pokud jsem doma.Když nesmí na plochu, kde se připravuje jídlo,tak si moje kočička s rozběhem hupsne na horní skříňky.Ty jsou její.

Celkem záznamů: 4
|< << >> >|

Dnes má svátek  Dolores, Tiggy

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.