Kočičí potřeby

 • Jak na zverimex a očkování

  Čtvrtek, 26. březen, 2009
  Orientace v obchodech s chovatelskými potřebami je nelehká a personál ne vždy dostatečně vyškolený. Pokusím se Vám tedytento sortiment trochu přiblížit, zvláště pak těm z Vás, kteří se chystáte přinést si domů koťátko.
 • Přivykání kočky na obojek nebo popruhy

  Pondělí, 20. říjen, 2008
  Rozhodně to není záležitost snadná a rychlá. Obojek si snad nechá líbit jen kočka neuvěřitelně líná či stará, které už nějaký odpor nestojí za to. Je samozřejmé, že záleží na tom, jakou má která kočka povahu, bojovná se bude pochopitelně bránit zuby nehty (či vlastně drápy), udělá vám ze života peklo a jistě v tomto souboji vyhraje, o tom nepochybujte. Bázlivou kočku nemusíte po takové pro ni nepříjemné proceduře několik dní najít.Přesto by každá kočka měla výlet ven zažít. Kočka je šelma a pro její pohled na svět bychom jí neměli ubírat právo zažívat nové, dobrodružné výpravy, třeba i s obojkem na krku, pro její bezpečnost.
 • Zařízení bytu pro kočku

  Čtvrtek, 7. srpen, 2008
  Kočka je zvíře od přírody zvědavé, musíte proto počítat s tím, že před ní nikde nic neschováte. Díky své mrštnosti se dostane opravdu i na místa, kde byste to nečekali, žádná skulinka nezůstane neobjevená a žádný prostor metr nad vaší hlavou neprozkoumán. Z toho důvodu je třeba se na příchod kočky do domu řádně připravit.
Celkem záznamů: 23
|< << 123 >> >|

Dnes má svátek  Dolores, Tiggy

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.