Kočičí pohádky

 • Kočičí dáreček z nebe

  Pondělí, 19. leden, 2009
  Bylo to již několik dní, co Lízinka odešla do kočičího nebíčka. Moc se jí tam nechtělo, ale bylo to tady tak krásné. Přivítal ji kočičí anděl a pak ji zavedl mezi ostatní kočičí kamarády a kamarádky do krásné kočičí zahrady. Lízinka nikdy nic podobného neviděla. Nádhera, kterou spatřila, neměla prostě obdoby.
 • Pro kocoura Macíška na dobrou noc

  Úterý, 30. prosinec, 2008
  Bylo jednou jedno malinké koťátko. Mělo svoji maminku a své čtyři sourozence a svět se mu zdál nádherný. Bylo v něm teploučko a hebko. Jenže najednou se něco změnilo. Maminka někam zmizela a koťátka se ocitla sama! Cizí lidé je dali do krabice, přidali misku s jídlem a s vodou a celou krabici postavili k cestě. A když se víko otevřelo, tak si každé koťátko vzal někdo jiný. I Macek se dostal k lidem, které nikdy neviděl. Byl tak malinký, že se neuměl ani pořádně umýt a vykuleně koukal svýma modrýma očkama, co s ním bude. A měl hlad.
 • Vánoční pohádka - ČTYŘI DALŠÍ POD STROMEČKEM

  Úterý, 9. prosinec, 2008
  Karlička byla skvělá maminka. Svoje tři koťátka moc milovala a velmi dobře se o ně starala. Našla si skvělé místečko, kam pak své potomky vyvedla a kde měli všichni skvělý úkryt. Byl to obrovský smrk s větvemi až na zem. U kmenu ale byla spousta místa. Měli proto úžasný pelíšek hezky ve stínu, chráněni před deštěm i případnými útočníky. Moc dobře se jim pod velkým smrkem žilo. Jenže koťátka se narodila v květnu, kdy bylo moc hezké počasí a hlavně teplo. Teď, když přišla zima, zjistila najednou Karlička, že jejich úkryt je dost studený. Moc se o své děti bála. Jedno už mělo dokonce rýmu. Karličce tedy nezbylo nic jiného, než se s koťátky přestěhovat jinam. Jenže kam jen půjdou?
 • O kočičce Lízince

  Pátek, 5. prosinec, 2008
  Kočka Lízinka byla kočičí dáma. Měla svůj byt, svoji paničku a svoje misky, drbátko, kartáčky...no prostě měla všechno, co si taková kočka může přát. A krmení vždycky plnou misku - obojího druhu, jak granulky, tak konzervičky. A to byl kámen úrazu. Líza totiž byla chamtivá.
 • O splněném snu kočky Barušky

  Čtvrtek, 13. listopad, 2008
  Baruška byla krásná bíločerná kočička. Černé flíčky se na její bílé srsti vyjímaly nádherně, dokonce tak nádherně, že si jako koťátko právě proto vybrala jedna hodně hodná rodina. Ta jí dala i nádherné jméno a Baruška byla moc spokojená kočička s nádherným životem.
Celkem záznamů: 25
|< << 123 >> >|

Dnes má svátek  Darina, Lynx

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.