Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc červen 2016

Středa, 1. červen 2016

Červen nebude nejvhodnější období pro koupání vaší kočky ryby. A jestliže máte doma kočku lva, pak u sebe noste kameru nebo alespoň foťák! Co dalšího čeká vaše kočky v červnu? Přečtěte si horoskop!

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Bude těžké poznat, co se s vaší kočkou děje. Budou roztržité, občas útočné a jindy zase mazlivé. Bude tedy na vás, abyste včas poznali, zda se nejedná o nějakou nemoc nebo jinou nepříjemnost. V případě, že si nebudete jisti, dojděte s ní k veterináři.

 

Kočičí horoskop býk

Kočky v býku (21. 4. - 20. 5.)

Jestliže si své kočky nebudete dostatečně všímat, bude se tvářit jako hotové umučení. Věnujte jim dostatečnou pozornost. Hrajte si s ní, pomazlete se s ní. Uvidíte, jak její výraz roztaje. Radost jí uděláte drbáním za oušky a dobrým pamlskem.

 

Horoskop pro kočky blíženciBlíženci (21. 5. - 21. 6.)

Vymyslete něco, co vašeho kočičího blížence zabaví, protože jinak nebudete mít na sebe vůbec žádný čas. Bude se lísat, ležet vám na klávesnici, asistovat na záchodě i při koupání ve vaně. Zkuste některou interaktivní hračku. Také zapřemýšlejte nad pořízením kamaráda, třeba rybička je pro kočky skvělá „televize“. ;)

 

Horoskop pro kočky - rakKočky raci (22. 6. - 22. 7.)

Možná vás to překvapí, ale vzrůstající teploty vaši kočku v raku nadchnou pro vodu. Bude pořád u kohoutku v koupelně nebo kuchyni a chytat každou kapku, která ukápne. Zapomenutá konvice na vodu v zahradě bude také skvělá na lovení vody. Jen pozor na vodu v rozprašovačích, to ani vaši kočku raka nenadchne.

 

Kočičí horoskop - levLev (23. 7. - 23. 8.)

Červen bude skvělý na natáčení videí s vaší kočkou. Její nápady budou neotřelé a originální a vy tak budete mít o skvělé záběry postaráno. Nezapomeňte u sebe mít kameru nebo alespoň foťák. Kočka lovící krtka nebo číhající na ptáky přímo v zapomenutém krmítku nebude výjimkou.

 

Horoskop pro kočky - pannaKočky ve znamení Panna (24. 8. - 23. 9.)

Nebudete stíhat! Vaše kočka bude všude a taky všude po sobě zanechá spoušť. Budete se ohánět po kočce ale i koštětem, aby bylo vše zase jako předtím. Obrňte se trpělivostí. Její nadšení z teplých dní a poletujícího ptactva zase opadne a vy zase budete mít svůj klid.

 

Horoskop pro kočkyVáhy (24. 9. - 23. 10.)

Vaše kočka i přes nejrůznější přípravky bude domů nosit jedno klíště za druhým. Když pak dorazí domů s ušním svrabem, už se ani nebudete divit. Pravidelně kontrolujte uši a v případě nutnosti dojděte k veterináři. Jinak bude vše v nejlepším pořádku a vaše kočka bude nadmíru spokojená.

 

Kočičí horoskop - štírKočky ve znamení štíra (24. 10. - 22. 11.)

Vyrobte své kočce nějakou originální hračku. Bude z ní mít větší radost, než-li z těch kupovaných. Mluvte s ní, věnujte jí svůj čas. Bude nadšená! Ke svému životu nepotřebuje nic víc, než vaše pohlazení. K dokonalosti pak chybí už jen pamlsek a bude vás navždy milovat.

 

Horoskop pro kočky - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)

Vaše kočka ve střelci bude prostě „k sežrání“. Všechny její prohřešky a neplechy budou zapomenuty jedním vaším pohledem do jejích očí. Jako každá správná kočka si vás jedním mňouknutím omotá kolem prstu a vy ani nebudete vědět, že jste koupili pamlsky a nechali ji je na posezení sníst ;)

 

Horoskop pro kočky - kozorohKočičí kozorohové (22. 12. - 20. 1.)

Svou kočku těžko budete držet doma. Jestliže to alespoň trochu půjde, bude se zdržovat venku – na zahradě nebo alespoň na balkoně a u okna. Ke svému štěstí vás totiž nebude vůbec potřebovat. Vystačí si s klidným místem a nerušeným pozorováním létavého hmyzu a ptáků. Užijte si toto období – nebude dlouho trvat.

 

Kočičí horoskop vodnářVodnář (21. 1. - 19. 2.)

Kde ta kočka zase je? Tuto otázku si budete klást opravdu často. Jestliže máte doma kocoura ve znamení vodnáře, tak se možná doma neukáže i několik dní. Váš kočičí vodnář totiž touží po samotě a klidu. Dopřejte mu to.

 

Horoskop pro kočky - rybyKočky v rybách (20. 2. - 20. 3.)

To, že je vaše kočka ve znamení ryb neznamená, že má ráda vodu. Spíše naopak. Nutné občasné koupání z duše nesnáší! Jestliže bude v červnu nutné ji koupat, pak zkraťte tuto proceduru na nutné minimum a pak ji náležitě odměňte za to, že to vydržela. Mějte pro ni pochopení.

autor článku: Redakce Miciny.cz

Počet přečtení tohoto článku: 1390

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Darina, Lynx

Narozeniny slaví >><




Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.