Kočičí horoskopy

 • Horoskop na měsíc květen pro kočky

  Čtvrtek, 2. květen, 2013
  Ty kočičky, které se narodily ve znamení Panny, v naprosté většině stráví velmi pohodový měsíc, kdy ke spokojenosti budou chtít jen klidný kout a eventuelně vaše pohlazení. Zcela jistě si zaslouží pamlsek nebo novou hračku. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc květen 2013.
 • Horoskop na měsíc duben pro kočky

  Pondělí, 1. duben, 2013
  Kočičky ve znamení Blíženců ukážou, jak si umí poradit stran dvou tváří. Prostě a jednoduše, herectví je pro ně celkem hračka a nyní tím spíše. Hvězdy jsou totiž tomuto umění velmi nakloněny. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc duben 2013.
 • Horoskop na měsíc březen pro kočky

  Pátek, 1. březen, 2013
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Štíra, buďte si jistí, že to jednoduché nebude. Chvíli bude tam a chvíli zase tady. Až ji budete hledat, nejspíš se zapotíte. Tak to berte jako hru, ona to tak rozhodně má. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc březen 2013.
 • Horoskop na měsíc únor pro kočky

  Pátek, 1. únor, 2013
  Kočičí Býčci mají zvláštní smysl pro humor. Rádi se schovají na místa, která by vás ani nenapadla, tak vás čeká hledací a velmi zajímavý měsíc zároveň. Budete se tedy bavit i vztekat zároveň. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc únor 2013.
 • NOVOROČNÍ horoskop pro kočky na rok 2013

  Pondělí, 31. prosinec, 2012
  Zajímá vás, jaký bude rok 2013 pro vašeho kočičího mazlíčka či mazlíčky? Máme pro vás velký novoroční horoskop.
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro kočky na prosinec 2012

  Sobota, 1. prosinec, 2012
  Blíženci si budou hodně pamatovat, Lvi si budou chtít užít vánočního času, Panny budou vyhledávat klid a Štírům zima moc dobře dělat nebude. V našem vánočním horoskopu pro kočičky se dozvíte, co je čeká a nemine v prosinci 2012.
 • Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc listopad 2012

  Čtvrtek, 1. listopad, 2012
  Máte-li doma kočičku ve znamení Vodnáře, zkuste se více zaměřít na jejich tlamičku. Je to citlivé místo, a pokud budete mít podezření, že má problémy s přijímáním potravy, na nic nečekejte. Jednejte okamžitě. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc listopad 2012.
 • Horoskop pro kočky a kocoury na říjen 2012

  Pondělí, 1. říjen, 2012
  Kočičky ve znamení Raka budou mít za ušima. Jejich aktivita je na samém vrcholu a tak se připravte, že chvíli nepoleží. Zkuste jim to moc nerozmlouvat, ono to totiž nebude nic platné. Spíše jen sledujte, co všechno dokážou, nebude toho málo. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc říjen 2012.
 • Horoskop pro kočky a kocoury na září 2012

  Sobota, 1. září, 2012
  Kočičky ve znamení Ryb mají za ušima. Není asi nic, co by se nedokázaly naučit. Tak zkuste trochu složitější příkazy a rozkazy. Budete překvapeni, jak snadno se budou učit a zároveň jim to bude dělat radost. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc září 2012.
 • Horoskop pro kočky a kocoury na srpen 2012

  Středa, 1. srpen, 2012
  Kočičky ve znamení Vodnáře nebudou aktivitou moc hýřit. Ale na druhou stranu, proč je k něčemu nutit? Dopřejte jim dostatek odpočinku na pohodlném místě a můžete si s nimi vychutnat ty krásné chvilky nicnedělání. Bude to jistě hezky strávený čas. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc srpen 2012.
Celkem záznamů: 182

Dnes má svátek  Princezna, Pupík

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.