Kočičí horoskopy

 • Horoskop na měsíc březen 2014 pro kočky

  Sobota, 1. březen, 2014
  Máte li doma kočičku ve znamení Berana, máte o zábavu postaráno. Uvidíte sami, jak se jí rozzáří očička v okamžiku, kdy naznačíte, že si s ní hodláte hrát. Tak jí tuto zábavu dopřejte co nejčastěji. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc březen 2014.
 • Horoskop na měsíc únor 2014 pro kočky

  Pátek, 31. leden, 2014
  Kočičky ve znamení Ryb budou sázet na jistotu. Nic neměňte, a pokud nebude zbytí, zkuste na to jít trochu opatrně. Právě změny totiž nebudou přijímat s otevřenou náručí. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc únor 2014.
 • Speciální NOVOROČNÍ horoskop na rok 2014 pro kočky

  Středa, 1. leden, 2014
  V roce 2014 se připravte na to, že Býci si rádi poleží, Blíženci přivítají vaši náruč, Raci budou velmi učenliví a Panny bude nutné hlídat stran zdraví. Více se dozvíte v novoročním horoskopu na rok 2014.
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro kočky na prosinec 2013

  Neděle, 1. prosinec, 2013
  Pokud budete trávit Vánoce s kočičím mazlíčkem ve znamení Štíra, dobře hlídejte jeho zdraví. Hodně se mu věnujte, ať je hlavně v pohodě, což je skvělá prevence. Šťastné zvířátko mnohem méně marodí, na to stále myslete. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc prosinec 2013.
 • Horoskop na měsíc listopad 2013 pro kočky

  Pátek, 1. listopad, 2013
  Kočičky ve znamení Raka budou nyní trochu svéhlavé a také velmi tvrdohlavé. Ale to se prostě stává. Ne každý den je posvícení, jak se říká a to samé platí pro lidi. Tak proč by se kočky nemohly také nějak projevovat? Více se dozvíte v horoskopu na měsíc listopad 2013.
 • Horoskop na měsíc říjen 2013 pro kočky

  Úterý, 1. říjen, 2013
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Střelce, můžete se těšit přesně na to, co již dobře znáte. Zkuste se tedy zaměřit na výchovu tak, jak víte, že bude nejúčinnější. Efektivita takového cvičení pak bude jasně daná. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc říjen 2013.
 • Horoskop na měsíc září pro kočky

  Neděle, 1. září, 2013
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Vodnáře, moc zábavy si neužijete. Tedy ne tehdy, nebude li sama chtít. Nenuťte je do ničeho. Ono je to zase přejde a budou vstřícnější. Jen ne hned. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc září 2013.
 • Kočičí prázdninový horoskop na srpen

  Čtvrtek, 1. srpen, 2013
  Máte li doma kočičku ve znamení Býka, připravte se na to, že vše, co nyní řeknete, bude později použito proti vám. Proto pozor na slova i činy. Spočítá vám to při první příležitosti. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc srpen 2013.
 • Kočičí prázdninový horoskop na červenec

  Pondělí, 1. červenec, 2013
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Kozoroha, nejspíš budete překvapeni, jak se stále mazlí jen s jedním člověkem. Prostě to tak cítí a rozhodla se, že to bude její velký kamarád. Zkuste to tedy respektovat a hlavně opětovat. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc červenec 2013.
 • Horoskop na měsíc červen pro kočky

  Neděle, 2. červen, 2013
  Kočičí mazlíčci, kteří se narodili ve znamení Vodnáře, budou mít radost z každého nového přírůstku, hlavně, že nebudou sami. Útulky jsou plné dalších mazlíčků, kteří na domov čekají. Je tedy nejlepší doba udělat hned dva dobré skutky. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc červen 2013.
Celkem záznamů: 182

Dnes má svátek  Princezna, Pupík

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.