Kočičí horoskopy

 • Horoskop pro kočky únor 2015

  Neděle, 1. únor, 2015
  Kočky už cítí, že se blíží jaro a kocouři proto začínají ladit hlasivky. Únor je měsíc lásky a proto dopřejte svým kočkám trochu více volnosti, ať se mohou kamarádit. Co čeká které konkrétní znamení v únoru, se dozvíte níže.
 • VELKÝ NOVOROČNÍ HOROSKOP pro kočky

  Úterý, 30. prosinec, 2014
  Rok 2015 bude v mnoha směrech velmi zajímavý, tím spíše, máte li doma kočičího kamaráda nebo kamarády. Můžete si tedy užít nejen spoustu legrace, bude nutné je i dobře hlídat a také s nimi trávit co nejvíce času. Odměnou budou spokojení chlupatí kamarádi. Více se dozvíte v našem novoročním horoskopu.
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro kočky na prosinec 2014

  Pondělí, 1. prosinec, 2014
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Býka, uděláte radost vším, pokud Raka, pořiďte jí pelíšek a Váha přivítá vaši náruč a klín. Vánoce jsou tady a vaši chlupáči si je s vaší pomocí jistě užijí. Více se dozvíte v našem vánočním horoskopu na měsíc prosinec 2014.
 • Horoskop pro kočky na listopad 2014

  Sobota, 1. listopad, 2014
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Vah, připravte se na spoustu vrnění a předení blízko vašich uší. Jak známo, právě tento kočičí zvuk léčí a uklidňuje. Máte možnost se tedy zbavit depresí a smutku jen jejich přítomností. Více se dozvíte v našem horoskopu na měsíc listopad 2014.
 • Horoskop na měsíc říjen 2014 pro kočky

  Středa, 1. říjen, 2014
  Máte li doma kočičku ve znamení Panny, její nastavení bude trochu zvláštní. Nejen že si bude umět jasně říct, co se jí nelíbí, ale zároveň vám to dá i jasně najevo. Více se dozvíte v našem horoskopu na měsíc říjen 2014.
 • Horoskop pro kočky na září 2014

  Pondělí, 1. září, 2014
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Lva, buďte si jistí, že se nudit nebudete. Asi nenajdete lepšího společníka, proto oplácejte plnými doušky. Může se tak mezi vámi vytvořit velmi zajímavé pouto. Více se dozvíte v našem horoskopu na měsíc září 2014.
 • VELKÝ PRÁZDNINOVÝ HOROSKOP pro kočky

  Pondělí, 30. červen, 2014
  Máte li doma kočičku ve znamení Raka, buďte si jisti, že její zvědavost předčí vaše očekávání. Vše ji bude bavit a vše bude chtít prozkoumat. Pozor tedy na případné úrazy při nepozornosti. Více se dozvíte v našem prázdninovém horoskopu na měsíce červenec a srpen 2014.
 • Horoskop na měsíc červen 2014 pro kočky

  Neděle, 1. červen, 2014
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Blížence, připravte se na celkem akční měsíc. Nudit se rozhodně nebudete. Nebude je zajímat ani to, že je hluboká noc a vy i sousedé byste rádi spali. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc červen 2014.
 • Horoskop na měsíc květen 2014 pro kočky

  Čtvrtek, 1. květen, 2014
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Býka, bude potřeba upřednostnit hlavně zdraví. Preventivní prohlídka u veterináře nebude vůbec od věci, tak na to stále myslete. Můžete předejít větším problémům. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc květen 2014.
 • Horoskop na měsíc duben pro kočky

  Pondělí, 31. březen, 2014
  Naprostá většina kočiček narozených ve znamení Berana nebude úplně zvládnutelná. Mají prostě takové období, tak to zkuste tolerovat a dopřát jim výběh a občas přimhouřit oči, pokud jsou jen doma. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc duben 2014.
Celkem záznamů: 182

Dnes má svátek  Princezna, Pupík

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.