Kočičí horoskopy

 • Horoskop pro kočky a kocoury na únor 2016

  Pondělí, 1. únor, 2016
  Blíženci se budou chtít seznamovat a býci budou mít chuť se učit novým věcem. Kočky ve znamení lva budou aktivní a energické. Co čeká další kočičí znamení? Přečtěte své kočce horoskop.
 • NOVOROČNÍ horoskop pro kočky na rok 2016

  Pátek, 1. leden, 2016
  Jaký rok bude mít vaše kočka? Co ji čeká v roce 2016? Přečtěte jí horoskop pro tento rok. Kočky v beranu budou opravdu, ale opravdu zvědavé. Blíženci budou mít za ušima a tak jim ještě rádi dáte vše, co jim na očích uvidíte. A co čeká ostatní kočky? Čtěte!
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro kočky na prosinec 2015

  Úterý, 1. prosinec, 2015
  Pokud budete trávit Vánoce s kočičím mazlíčkem ve znamení Býka, buďte si jistí, že bude naprosto spokojen. Čas strávený s rodinou je pro něj důležitý. Jak na tom budou panny? Bude se vám zdát, že ani netuší, že jsou v prosinci Vánoce. Co čeká ostatní znamení, se dozvíte v horoskopu na měsíc prosinec 2015.
 • Horoskop pro kočky a koťátka na listopad 2015

  Neděle, 1. listopad, 2015
  Odčervení a další podzimní údržba vaší kočky - toto čeká jak kočky ve znamení blíženců, tak ve znamení panny. Kočky v kozorohu budou v listopadu spokojené a šťastné. Co čeká ostatní? Čtěte!
 • Horoskop pro kočky a koťátka na září 2015

  Úterý, 1. září, 2015
  Hračky pro kočky co máte doma? Nuda. Alespoň pro vaši kočku v blížencích. Naopak kočkám ve znamení ryb bude stačit pouze plná miska a pohodlný pelíšek. Jak na tom budou ostatní znamení, se dočtete v našem horoskopu pro kočky.
 • Horoskop pro kočky na léto 2015

  Středa, 1. červenec, 2015
  Blíženci budou tolerantní a přítulní. Oproti tomu kočky ve znamení ryb budou téměř celé léto opravdu odměřené a jen tak si s vámi hrát nebudou. Co čeká ostatní kočičí mazlíčky, si přečtěte v horoskopu na celé letní prázdniny.
 • Horoskop na měsíc červen 2015 pro kočky

  Pátek, 5. červen, 2015
  Teplé počasí a stres z odloučení nebudou mít dobrý vliv především na kočky ve znamení blížence. Co čeká kočky dalších znamení v červnu, se dočtete v horoskopu na tento měsíc.
 • Horoskop na měsíc květen 2015 pro kočky

  Pátek, 1. květen, 2015
  V květnu se budou vaše kočky chovat všelijak. Budou náladové, energické i aktivní. Říká se „máj lásky čas“ a na vašich kočkách to bude vidět. Jaro je plné lásky a vaše kočky z toho mohou být trochu rozpačité. Co konkrétního čeká právě tu vaši kočku, se dozvíte níže.
 • Horoskop na měsíc duben 2015 pro kočky

  Čtvrtek, 2. duben, 2015
  Aprílový duben bude pro vaše kočky nevyzpytatelný a proto i jejich nálada se bude měnit jako počasí. Co si užijete právě s tou vaší kočkou, se dozvíte níže. Ať už vám ale vaše kočka připraví jakékoliv překvapení, nemějte jí to za zlé a i přesto ji vždy podrbejte za oušky.
 • Horoskop pro kočky na březen 2015

  Neděle, 1. březen, 2015
  Máte doma kočku ve znamení berana? Jestliže ano, tak si udělejte zásoby pamlsků, protože březen bude pro vaši kočku náročný. Váš jinak klidný a přátelský kocouří beránek, bude nespokojený ze změn, které se venku dějí. A pokud máte kocoura ve znamení ryb, pak ho raději držte více doma. Jarní námluvy mu dají zabrat. Čtěte více o tom, co vaši kočku čeká v horoskopech pro kočky.
Celkem záznamů: 182

Dnes má svátek  Darina, Lynx

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.