Kočičí horoskopy

 • Horoskop pro kočky a kocoury na únor 2017

  Středa, 1. únor, 2017
  Kočkám střelcům, kteří chodí ven, kontrolujte polštářky na pacičkách. Rakům pak bude chybět jarní „strava“ a blížence doma neudržíte ani párem volů. Proč tomu tak je a na co se s vaší kočkou v únoru připravit se dozvíte z horoskopu Miciny.cz.
 • NOVOROČNÍ horoskop pro kočky a kocoury na rok 2017

  Neděle, 1. leden, 2017
  Některým kočkám, narozeným v létě, budou hvězdy nakloněny a vy tak budete mít ideální možnost je tento rok naučit nějaký ten vychytaný cvik. Kočky v jiných znameních pak budou hodně nervózní a vy si na ně budete muset dávat pozor. Jak na tom bude konkrétně vaše kočka v tomto novém roce, se dozvíte z horoskopu.
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro kočky na prosinec 2016

  Pátek, 2. prosinec, 2016
  Vánoce jsou svátky klidu, ne ovšem pro ty, kteří mají doma kočku ve znamení lva. Kočky ve lvu budou opravdu aktivní a to především v noci. Co čeká ostatní páníčky s jejich mazlíčky o Vánocích, se dozvíte v horoskopu.
 • Horoskop pro kočky a kocoury na listopad 2016

  Úterý, 1. listopad, 2016
  Kočky v rybách se budou v listopadu trochu nudit a zrozenci vah vás vytrhnou z deprese. U vodnářů pak dávejte pozor na problémy s bezoáry. Co čeká ostatní kočky v listopadu, se dočtete v našich horoskopech.
 • Horoskop pro kočky a kocoury na říjen 2016

  Sobota, 1. říjen, 2016
  Kočky raci vás vytáhnout z podzimní deprese, býci budou lenošit a kočky lvi budou vybíravé v jídle. Co čeká vás a vaši kočku v říjnu? Přečtěte jí horoskop!
 • VELKÝ horoskop pro kočky a kocoury na léto 2016

  Pátek, 1. červenec, 2016
  Kočky zrozené ve vodnáři budou nadšené z vaší přítomnosti. Lvy pak budou přesně vědět, co jejich páníček potřebuje, a býci budou nadšení z nových členů rodiny. Jak na tom budou v létě kočky ve vahách a dalších znameních se dozvíte z velkého letního horoskopu Miciny.cz. Přečtěte své kočce horoskop.
 • Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc červen 2016

  Středa, 1. červen, 2016
  Červen nebude nejvhodnější období pro koupání vaší kočky ryby. A jestliže máte doma kočku lva, pak u sebe noste kameru nebo alespoň foťák! Co dalšího čeká vaše kočky v červnu? Přečtěte si horoskop!
 • Horoskop pro kočky a kocoury na měsíc květen 2016

  Neděle, 1. květen, 2016
  Kočky v rybách budou lovit vše, co se jen hne a lvíčci domů budou nosit kožich plný klíšťat. Jestliže máte doma březí kočku ve znamení býka, začněte s podáváním vitamínů. A co čeká ostatní kočky a kocoury v květnu? Přečtěte jim horoskop, ať víte, co vás s nimi čeká.
 • Horoskop pro kočky a kocoury na duben 2016

  Sobota, 2. duben, 2016
  Máte doma kočku ve znamení ryb? Tak si raději zkontrolujte, jestli není třeba dojít na očkování proti vzteklině. Kočky blíženci budou aktivní a téměř všehoschopné. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na měsíc duben 2016.
 • Horoskop pro kočky a kocoury na březen 2016

  Úterý, 1. březen, 2016
  Kočky kozorozi budou jako ve snách a proto pozor na jejich možná zranění. Kočky ve znamení vah zase budou mít citlivé zažívání a blíženci budou měnit své nálady, jako se mění počasí. Chcete se dozvědět víc, přečtěte své kočce horoskop na měsíc březen!
Celkem záznamů: 182
|< << 12345 >> >|

Dnes má svátek  Princezna, Pupík

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.