Když kočka uklízí – mopem sem a hadrem tam

Úterý, 27. září 2016

Také máte vizionářské představy o tom, že si o víkendu odpočinete, přečtete si knížku a uděláte si třeba hezký večer? A pak stejně většinu času, již od božího rána, jenom uklízíte a večer padnete mrtví? Jde o klasický scénář pracujícího lidu, aneb odpočinek až v hrobě. Vůbec ale není na škodu, když vám u toho někdo pomůže, například vaše kočka. Anebo raději ne?

Kočky vysavače milují

Dnešní doba žádá pokroky. A pokroky žádají dnešní dobu. Oblíbenou kočičí kratochvílí jsou projížďky na vysavači, obzvláště na tom robotickém, co jezdí sám!

A když přitom srazí třeba spícího psa, jde o legraci největší! Jo, a taky si kočky moc rády hrají na mop.

 

Co nechcete uklízet, uklidí za vás vaše kočka

Upadlo vám víčko z pet lahve? Nemůžete najít klíče? Pravděpodobně za vás uklízela kočka a po vzoru Ronaldiho zakopala vše někam z očí. Také až budou záclony příliš špinavé, vaše kočka vás na to upozorní intenzivním škrábáním těch neskutečně zaprášených doplňků bytu. Stejně tak, když najdete poškrábané dveře nebo okenní parapet, chce vám vaše kočka naznačit, že je čas na výměnu!

 

Jak může kočka pomoci?

Kočka se přesto snaží neustále pomoci – pečlivě se čistí, aby zanechala co nejméně chlupů, po každé návštěvě toalety svědomitě zahrabává sebemenší stopu a důsledně si čistí drápky, nejlépe o váš gauč. Nesmíte se na ni za to zlobit, myslí to nanejvýš dobře! Neboť uklízení je přeci legrace největší!

autor článku: Magdalena Hegerová

Počet přečtení tohoto článku: 1685

Zpět na výpis


Dnes má svátek  Darina, Lynx

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.