Články

 • NOVOROČNÍ horoskop pro kočky a kocoury na rok 2017

  Neděle, 1. leden, 2017
  Některým kočkám, narozeným v létě, budou hvězdy nakloněny a vy tak budete mít ideální možnost je tento rok naučit nějaký ten vychytaný cvik. Kočky v jiných znameních pak budou hodně nervózní a vy si na ně budete muset dávat pozor. Jak na tom bude konkrétně vaše kočka v tomto novém roce, se dozvíte z horoskopu.
 • Jak mít kočku šťastnou a přitom bez cukrovky a nadváhy?

  Pondělí, 26. prosinec, 2016
  Každý z nás určitě zná legendárního kocoura Garfielda – zrzavého, trpícího nadváhou a v jednom kuse tak trochu nevrlého. A určitě si všichni vybavíte, že i přes všechny své neduhy byl svým majitelem natolik oblíbený a obdivovaný, že by ve finále pro jeho spokojenost podnikl prakticky cokoli. A v tom byl právě celý problém.
 • Jak poznat kočičí kazy, aneb resorpční léze u koček

  Pondělí, 19. prosinec, 2016
  Kočičí tlamičku může potrápit mnoho neduhů – jedním z nejčastějších bývá resorpční léze. Během života se s ní potká mnoho koček. Co ji způsobuje a jak proti ní svou kočku chránit se dozvíte na následujících řádcích.
 • Když si kočka vybere sama svůj záchod

  Středa, 14. prosinec, 2016
  My lidé činíme každý den několik rozhodnutí, ať dobrých, nebo špatných. Možnost volby nám poskytuje pocit, že máme kontrolu nad svými vlastními životy. Stejně tak to mají nastavená všechna zvířata včetně koček. A co s kočkou udělá, když si může sama vybrat třeba svůj záchod?
 • I kočičí škrábání je formou komunikace

  Pondělí, 12. prosinec, 2016
  S kočkami je to podobné jako s lidmi. Je mezi nimi spousta povah. Narazíte na kočky velmi temperamentní a přátelské, ale i kočky choleričky nebo kocoury flegmatiky. Některé kočičí šelmy jsou odvážné, jiné naopak bojácné. Ovšem kočka je především společenský tvor, který si vytváří své sociální vazby. Je individualistka, ale nikoli samotářka a svoji nespokojenost dokáže dát najevo.
 • Milovník koček a filatelista = nejkrásnější pohledy

  Sobota, 10. prosinec, 2016
  Filatelie je svět poznání a míru. Alespoň tak to praví heslo, které ještě před padesáti lety propagovalo na všech výstavách mírumilovný koníček miliónů lidí. Od těch dob zůstalo minimálně první polovinou heslo pravdivé. Jen těch miliónů sběratelů poněkud ubylo – řady filatelistů řídnou rychleji, než amazonský prales. Nicméně, i v těch nepočetných řadách jsou milovníci koček!
 • Vánoční dárky pro kočky

  Pondělí, 5. prosinec, 2016
  Přemýšlíte, čím obdarovat svou kočku k Vánocům a postupně zjišťujete, že ta vaše rozmazlená chlupatá kulička už všechno má? Je pravda, že mlsky nikdy neomrzí, ale pokud jsou na denním pořádku, není to asi až tak sváteční, jak byste si představovali. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím svou kočku nebo kocoura obdarovat, zkuste číst dál, třeba vám některý z níže uvedených tipů přijde vhod.
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro kočky na prosinec 2016

  Pátek, 2. prosinec, 2016
  Vánoce jsou svátky klidu, ne ovšem pro ty, kteří mají doma kočku ve znamení lva. Kočky ve lvu budou opravdu aktivní a to především v noci. Co čeká ostatní páníčky s jejich mazlíčky o Vánocích, se dozvíte v horoskopu.
 • Adventní umisťovací výstava opuštěných koček v Praze

  Čtvrtek, 1. prosinec, 2016
  Již tuto sobotu 3. prosince 2016 se v Praze 1 koná umisťovací výstava kočiček, které nemají své páníčky. Udělejte si výlet, třeba i s dětmi, a přijďte podrbat kočičky, pomazlit se a třeba si i nějakou odnesete domů.
 • 9 věcí o kocouřích kulkách

  Sobota, 26. listopad, 2016
  Schválně, co vás k tomuto tématu napadne jako první? Divné téma? A určitě jste těchto devět věcí nikdy nezaznamenali! O co, že ne?
Celkem záznamů: 884

Dnes má svátek  Matýsek, Matt

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.