Články

 • Věci pro kočky z bazaru – mohou zabíjet?

  Sobota, 21. leden, 2017
  Známe to všichni – potřebujete své milované kočce koupit něco, co ještě nemá a co nutně potřebuje, ale do výplaty je ještě daleko. Takže kliknete na bazarový obchod a koupíte něco z „druhé ruky.“ Napadlo Vás někdy, jaké problémy může s sebou nést takové zboží a co znamená pro Vaši kočku?
 • Aby vaše kočka neumrzla...

  Pondělí, 16. leden, 2017
  Třeskuté mrazy překvapily většinu z nás, stejně jako kočky. I když jsou kočky bohyněmi, s vlastním egem a vlastní realitou, možná s tou zimou budou také potřebovat trochu speciálnější péči.
 • Jak zjistit, které granule jsou kvalitní?

  Sobota, 7. leden, 2017
  Kočka je od přírody masožravec do posledního chloupku své bytosti. Jediným přirozeným krmivem je pro ni maso a umí si v něm patřičně vybírat! Většina dnes vyráběných komerčních krmiv má ovšem do masa daleko, případně jej možná letem světem viděla. Jak se neztratit v labyrintu všech složek a jak dokázat své kočce relevantně vybrat kvalitní krmivo?
 • NOVOROČNÍ horoskop pro kočky a kocoury na rok 2017

  Neděle, 1. leden, 2017
  Některým kočkám, narozeným v létě, budou hvězdy nakloněny a vy tak budete mít ideální možnost je tento rok naučit nějaký ten vychytaný cvik. Kočky v jiných znameních pak budou hodně nervózní a vy si na ně budete muset dávat pozor. Jak na tom bude konkrétně vaše kočka v tomto novém roce, se dozvíte z horoskopu.
 • Jak mít kočku šťastnou a přitom bez cukrovky a nadváhy?

  Pondělí, 26. prosinec, 2016
  Každý z nás určitě zná legendárního kocoura Garfielda – zrzavého, trpícího nadváhou a v jednom kuse tak trochu nevrlého. A určitě si všichni vybavíte, že i přes všechny své neduhy byl svým majitelem natolik oblíbený a obdivovaný, že by ve finále pro jeho spokojenost podnikl prakticky cokoli. A v tom byl právě celý problém.
 • Jak poznat kočičí kazy, aneb resorpční léze u koček

  Pondělí, 19. prosinec, 2016
  Kočičí tlamičku může potrápit mnoho neduhů – jedním z nejčastějších bývá resorpční léze. Během života se s ní potká mnoho koček. Co ji způsobuje a jak proti ní svou kočku chránit se dozvíte na následujících řádcích.
 • Když si kočka vybere sama svůj záchod

  Středa, 14. prosinec, 2016
  My lidé činíme každý den několik rozhodnutí, ať dobrých, nebo špatných. Možnost volby nám poskytuje pocit, že máme kontrolu nad svými vlastními životy. Stejně tak to mají nastavená všechna zvířata včetně koček. A co s kočkou udělá, když si může sama vybrat třeba svůj záchod?
 • I kočičí škrábání je formou komunikace

  Pondělí, 12. prosinec, 2016
  S kočkami je to podobné jako s lidmi. Je mezi nimi spousta povah. Narazíte na kočky velmi temperamentní a přátelské, ale i kočky choleričky nebo kocoury flegmatiky. Některé kočičí šelmy jsou odvážné, jiné naopak bojácné. Ovšem kočka je především společenský tvor, který si vytváří své sociální vazby. Je individualistka, ale nikoli samotářka a svoji nespokojenost dokáže dát najevo.
 • Milovník koček a filatelista = nejkrásnější pohledy

  Sobota, 10. prosinec, 2016
  Filatelie je svět poznání a míru. Alespoň tak to praví heslo, které ještě před padesáti lety propagovalo na všech výstavách mírumilovný koníček miliónů lidí. Od těch dob zůstalo minimálně první polovinou heslo pravdivé. Jen těch miliónů sběratelů poněkud ubylo – řady filatelistů řídnou rychleji, než amazonský prales. Nicméně, i v těch nepočetných řadách jsou milovníci koček!
 • Vánoční dárky pro kočky

  Pondělí, 5. prosinec, 2016
  Přemýšlíte, čím obdarovat svou kočku k Vánocům a postupně zjišťujete, že ta vaše rozmazlená chlupatá kulička už všechno má? Je pravda, že mlsky nikdy neomrzí, ale pokud jsou na denním pořádku, není to asi až tak sváteční, jak byste si představovali. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím svou kočku nebo kocoura obdarovat, zkuste číst dál, třeba vám některý z níže uvedených tipů přijde vhod.
Celkem záznamů: 887

Dnes má svátek  Dolores, Tiggy

Narozeniny slaví >><
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyhledávání
Uživatel není přihlášen
Nový profil kočky

Zaregistruj se a poděl se o zkušenosti se svou kočičkou.